Wpis z mikrobloga

@finalsolution77: laska ma borderline albo autyzm - to można wywnioskować po wpisach (akurat one bardziej pod autyzm podchodzą - ma swój świat), ale też po tym, że na tylu "chłopców" (hatfu) z żadnym z nich nic nie wyszło.
  • Odpowiedz
@JanuHere wspomniałam o ambicji wpisów, bo ktoś kto się mnie czepiał powinien mieć wpisy bardziej ambitne niż ja
"ambicji" moich wpisów nie poddaję wątpliwości, ale jak komuś ta moja hehe ambicja przeszkadza, to dam powinien trzymać jakiś poziom
  • Odpowiedz
@finalsolution77: Ja p------ę, wrzućcie sobie ja na czarną listę albo olejcie co pisze a nie znęcacie się nad użytkownikami. Jak chce to niech se pisze największe głupoty jak większość ludzi na tym portalu, sami jej robicie atencje a potem się w--------e że ją dostaje. Ja zapomniałem że taka osoba ma tu jeszcze konto do póki nie zaczęły się pojawiać wyśmiewające ją wpisy w gorących, po cholerę takie coś? Po cholerę
  • Odpowiedz
jemu niestaje to sie musi wyrzyc typ xddd


@andrzela: Dlaczego zawsze jak atakujecie ad personam, to nawiązujecie do czyjejś męskości, sugerując jej brak? Same utrwalacie w ten sposób kulturę toksycznej męskości, w której za brak cech męskich możesz narazić się na szykany. Narzekacie na facetów że was szufladkują i obrażają a same wykorzystujecie jakieś pierwotne instynkty w celu dyskredytacji facetów, gdzie osobnik o gorszych cechach płciowych był najmniej wartościowym osobnikiem,
  • Odpowiedz