Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Volan: nie no, tak serio to w nic, to po prostu pierwszy z wycofanych zapachów który mi się mega podoba, a który był wycofany na tyle niedawno ze jeszcze mogłem go dorwać w sensownej cenie (RIP wszystkie flankery A\*Mena które chodzą teraz po miliony monet [\*]), więc zrobiłem sobie zapas na parę lat

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marmite: do tej pory moja najlepsza inwestycją było Ferrari leather Essence kupione za 50, sprzedane za 150 xD oraz Mugler angelCroisiere i Kouros Tonique (które tanio kupiłem)
Mam wymienionego Guerlaina, ale wersję 2018-06, 50ml tylko i też jest zajebisty.
do tej pory moja najlepsza inwestycją było Ferrari leather Essence kupione za 50, sprzedane za 150


@Volan: lel, serio komuś wcisnąłeś za tyle? Przecież to jeszcze niedawno można było kupić za 40 (a też kupiłem za 5 dyszek), aż się sam zastanawiałem czy nie kupić drugiej flaszki xD

EDIT: w sumie na Allegro ciągle można za 5 dych dostać xD
@Volan: @Marmite: Ahh piękne są te perfumy i przez Was kupiłem również 2 flachy, mam nadzieje, że przyjdzie jakiś starszy batch. Właśnie odnośnie batchy, wiece może, czy jest jakaś różnica między tymi starszymi wypustami a nowszymi?, ja mam chyba jakiś z 2017 i zapach fajniutki ( ͡° ͜ʖ ͡°)