Wpis z mikrobloga

#chudnena800kcal Tak będzie nazywał się mój nowy tag. Do tej pory #dzien2. Waga: 146.1 (wczorajsza 146.4), więc różnica 0,3g. Po tygodniu spodziewam się około 2-3kg :) Zostało 88 dni. Zjadłem właśnie kefir duży i kromke chleba. Na obiad troszkę ziemniaków i pół kotleta, a na kolacje dostarcze pozostałe kalorie. Ogólne samopoczucie? Nie jest najlepsze, ale wytrzymam te 88 dni dla siebie, dla mojego przyszłego zdrowia. Uda mi się mireczki, jestem zmotywowany masakrycznie. Wreszcie będę mógł załozyć fajne spodnie slim fit i wyglądać przy tym fajnie :D Trzymajcie kciuki, wpisy pewnie beda co pare dni. #dieta #odchudzanie #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw
  • 56
  • Odpowiedz
@littlepieceofheaven: @Uokboy: Trzy miesiace na glodowce? Nie ma mozliwosci, zeby to sie zakonczylo sukcesem- moze i waga spadnie ale na zdrowiu sie to odbije. Powinienes jesc minimum 1000kcal wiecej. Godzinny spacer szybkim krokiem i 250-350 z tego spalone. Przy Twojej wadze startowej bedziesz mial szybko wyniki. Jesli chodzi o motywacje to gdybym miala byc glodna w perspektywie 3 miesiecy, to szybko bym odpadla.
  • Odpowiedz
@littlepieceofheaven: a jakbyś zaczął te dwa dni temu całkowitą głodówkę to nieczułbyś już głodu i samopoczucie byłoby lepsze

Jedzenie takich małych ilości kalorii jest gorsze niż pełna głodówka z przyjmowaniem suplementów minerałów i witamin
  • Odpowiedz
  • 3
@littlepieceofheaven Nie będziesz wyglądał fajnie bo wszystko będzie ci wiesiec. Jeśli nie będziesz jadł więcej i cwiczył odpowiednio dużo to będziesz miał ogromną ilość nadprogramowej skóry.
  • Odpowiedz
@littlepieceofheaven: @Uokboy: @Kasahara: malkontenci płaczą, że chłop wziął się poważnie za odchudzanie. Jak dostarczasz witamin, to można nie jeść nic, szczególnie przy takiej wadze. Jak za 3 miesiące schudnie 30 kg i zacznie biegać to też napiszecie "ooo strasznie źle robisz, nie powinieneś się odchudzać, powinieneś mieć zapchane żyły!"
  • Odpowiedz
@Uokboy: wy dietetycy internetowi, to byście mu najchętniej dietę 3000 kcal polecili. Bo TRZEBA się powoli odchudzać, max 500 kcal dziennie deficyt.

Eksperymenty z głodówką, intermittent fasting i dietami 1000-1200 kcal najlepiej mi dały do zrozumienia, przy jak niewielkim wysiłku można zrzucać szybko kilogramy. Ale wiadomo, kolega pewnie "dietetyk internetowy", to by się dosrał że kiedy zrzuciłem 8 kg w 1,5 miesiąca i poszedłem 10% w górę na sile, to miałem
  • Odpowiedz