Wpis z mikrobloga

Taa, bo Polacy wygladaja przecież identycznie jak ci panowie na pierwszym obrazku xd Wcale nie są to łysiejące zakolniaki z brakiem w uzębieniu
  • Odpowiedz
@Candy51:
Coś w tym jest,
W Juesej jak widzisz biała babke (słowiańska uroda) z murzynem to prawie pewne ze to Polka.
No i te ich piekne dzieci potem. W polskiej szkole jest kilka mamci z dziecmi z takich zwiazkow. Wszystkie oprocz jednej samotne mamuski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ferrel: Problem w tym że nawet jak polacy wyglądają jak ci na zdjęciu to p0lki ich nie chcą bo są zwyczajnie uprzedzone i przekonane że to co zachodnie i egoztyczne jest lepsze. Znam wielu gości którzy prezentują sobą wysoki poziom i żadna ich nie chce xD
  • Odpowiedz
@Candy51: to ja nie wiem w jakim środowisku się obracasz. Dla mnie przystojny facet to przystojny facet, nieważne ze Polak, Anglik, czy Hiszpan. Jakos nie mam żadnej znajomej, która musi mieć konkretnie jakiegoś egzotyka, kazda jest w zwiazku z Polakiem. A skoro Twoi znajomi są tacy super to może po prostu maja #!$%@? charakter i po bliższym poznaniu tracą w oczach, albo za wysoko ich oceniasz, bo kobiety co do
  • Odpowiedz
@Candy51: Mnie się akurat czarni nie podobają a do tego zbyt duże różnice kulturowe.
Myślę że nie jestem jedyną dziewczyną która tak ma.
Ale oczywiście nie pasuje to do waszej narracji więc dalej użalajcie się nad sobą.
Na pewno nie ma innych powodów dla których dziewczyny was nie chcą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jeśli chodzi o pewny mniejszy kraj w UK to muszę przyznać, że czarnoskóry idący za rękę z białą dziewczyną jest tak rzadkim widokiem jak incel idący za rękę z jakąkolwiek kobietą prócz swojej mamy.

Rozmawiałem także z brytyjskim chad-litem i twierdził, że przynajmniej w UK czarnoskórzy mają problem wejść w związek z białą brytyjką. Także może coś w tym być.

W sumie jedyny związek interracial jaki znam w swoim #!$%@?...to brzydka gruba
  • Odpowiedz
@Ferrel: Zakola mają dlatego, że partnerka postawiła im ultimatum. Albo lizanie pusi, albo koniec związku/czego innego.
Chłopy powsadzali głowy między uda. Zamaszyste ruchy góra, duł i się im wytarło. :p xDD
  • Odpowiedz