Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kasahara: to ta lepsza forma przysiadów. Nie wiem ile masz lat ale ja nie pozwoliłbym sobie na tak nagłe jebniecie sztanga. Ryzyko kontuzji instant.

Nic na temat techniki nie powiem, nie jestem trojbojarzem.
  • Odpowiedz
@DunningKruger: to pomyśl nad ogarnięciem przyczyny tych bólów, bo stawy powinny wytrzymać dużo dłużej niż do 40 ( ͡° ͜ʖ ͡°), poza tym @Kasahara bezpiecznie sobie odłożył sztangę przy wstawaniu, gdzie tam było do rzucania XD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kasahara: pewnie bym sie nie bral za taki ciężar xD ale mowie - nie jestem 3bojarzem i nie trenuje do upadku zadnego z tych 3 bojów na wolnych.

@mjkkl: nie gdy masz po rodzinie zwyrodnienie stawów, niskie estro, łuszczycę ktora siada na stawy. Po prostu muszę mieć ruchy płynne, nie rwane. 35 lat here
  • Odpowiedz
@mjkkl: @DunningKruger:

Nie no miało to iść na serie, straciłem równowagę, bywa. Lepiej wtedy rzucić niż ratować na siłę. Dodatkowo sam rzut z małej wysokości.
Ja mam niedługo 33 lata i nigdy w życiu jeszcze nic mnie nie bolało, tak samo jak po treningu na "nie małych cieżarach"
  • Odpowiedz
@DunningKruger: no jak masz genetycznie pewne problemy to faktycznie troche słabo, ale coś napewno by się dało podziałać, zależy jaki stopień zwyrodnień itp. ale niskie estro i łuszczyca powinny być do ogarnięcia raczej(chyba, że tu też bardziej genetyczna przyczyna)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mjkkl: wszystko ogarniam i jest coraz lepiej. Z tym że stopniowo. Pierwsze 3 miesiące siłowni to bylo jedno jebniecie w plecach na tydzien. Dzisiaj pilnuję mocno techniki i jest super, zero problemów.

A estro mam niskie z zasady, wyjebuje mi testosteron masakrycznie w górę a estro w dol

@Kasahara: posłuchałbyś strzelających stawów przy ćwiczeniach, mówiłbyś mi dziadku xD
  • Odpowiedz