Wpis z mikrobloga

Wstawiam wam moje notatki z excela ile mnie wyszedł całkowity koszt za #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie 70,98m2 wraz z ogródkiem 100m2. Miejscowość 3k ludzi znajdująca się obok miasta 15 tysięcznego. Zakup mieszkania grudzień 2019.
Nowe budownictwo. Możliwe że brakuje kilku kosztów ale to uzupełnię :) Czy dużo czy mało to nie wiem nie mi to oceniać ale nie oszczędzałem jakoś szczególnie (wiadomo wszystko w miarę rozsądku)
S.....z - Wstawiam wam moje notatki z excela ile mnie wyszedł całkowity koszt za #mie...

źródło: comment_1595505193myy0h7YOQdudhIw4gsRrnS.jpg

Pobierz
  • 46
@levusek1992 jakbym chciał się zmieścić w niższej kwocie to nie miał bym problemu ale że miałem klika rzeczy które chciałem a kosztują sporo jak np lodówka za prawie 5k to tak wyszło.. ps. Lodówka zajebista ale dosyć głośna xD
@levusek1992 szafki po sam sufit, lakierowane w macie do tego jakieś okucia czy inne bajery że same się szuflady dociągają a np kosz sam wyjeżdża to wszystko kosztuje niestety. Prosta kuchnia która robił stolarz do mieszkania obok wyszła 7k
@u-kill-u-homo podłogi założył mój wuja za flachę ( ͡° ʖ̯ ͡°) malowanie w cenie szpachlowania i innych pierdół też znajomy robił. Sam robiłem cały ogródek który był w stanie wręcz tragicznym. Równanie w raz z zakupem ziemi, sianie trawy i wszystkie inne prace
@maciek30_pl no ja czasami jak siedzę z wyłączonym tv wieczorem i przeglądam tel to też mam takie akcje ( ͡° ͜ʖ ͡°) wkurza mnie tylko że czasami wieczorem słyszę ją jak pracuje a czasami nie.. Mam nadzieję że się nie #!$%@? ( _)
@Sierkocz: ogródek jest na samym końcu listy priorytetów u mnie :D a trawę i ziemię ma załatwić jeszcze deweloper.
Ogólnie dość tanio Ci to wyszło wg mnie. Koszt elektryki też dość niski - zakładam, że niewiele było przeróbek gniazdek/włączników.