Wpis z mikrobloga

Kolejny morderca w samochodzie. Za to powinno być dożywocie.

Śmiertelny wypadek w Piekarach Śląskich. Rowerzysta wyleciał w powietrze. Nagranie jest wstrząsające


Jak podaje Krzysztof Turzański, wiceprezydent Piekar Śląskich, rowerzysta miał przy sobie niemieckie dokumenty, nie udało się jeszcze ustalić gdzie mieszkał w Polsce. Sprawę wyjaśnia policja i prokuratura. Zdaniem wiceprezydenta Piekar Śl. film z wypadku nie pozostawia wątpliwości co do tego, że winny jest kierowca samochodu osobowego, który zjechał z wytyczonego pasa ruchu, przejechał podwójną ciągłą i naruszył przestrzeń wyłączoną z ruchu (wysepkę).

#samochodowedzbany #rower #polskiedrogi #patologiazmiasta #polak #slask
tomosano - Kolejny morderca w samochodzie. Za to powinno być dożywocie. 

 Śmierteln...
  • 107
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: Znów mieszanie różnych światów - świata ludzi normalnych i mieszanie czegoś, co powinno być w muzeum debilizmu zbiera swoje żniwo. Typie weź wyjdź z piwnicy poznaj trochę ludzi xDDD Może jak poznasz jakąś rowerzystkę to przestaniesz walić konia, schudniesz trochę i sam na rower wsiądziesz, a przede wszystkim ego ci spadnie.
  • Odpowiedz
@tomosano: najbardziej w tym wszystkim nie przeraża mnie wypadek, ot sytuacja jakich wiele, których nie da się wyeliminować, ale całkowita obojętność ludzi na poszkodowanego i brak umiejętności udzielania pomocy. Dopiero pod koniec filmu jeden gość niespiesznym krokiem idzie do poszkodowanego, prawdopodobnie, pośrednio między innymi przez tych ludzi jest to wypadek śmiertelny...
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: Zawsze jak widzę takie komentarze, to zastanawiam się, jak wygląda życie jego autora? Kto go wychowywał, w jakim środowisku? Jakie są przyczyny tego, że któregoś dnia on odpala komputer, wchodzi na wykop i wyraża tak zdumiewająco głupią opinię?
  • Odpowiedz
@tomosano przykro mi to pisac ale bylem pasazerem w samochodzie ktory potracil rowerzyste. Sytuacja wygladala tak ze auto przed nami zjezdzalo na prawo do skretu (byl to dostawczak typu citroen berlingo). Znajomy z ktorym jechalen dojezdzal do tego auta ale jak zobaczyl ze zjezdza widzial ze sie zmiesci (slady hamowania zaczynaly sie na skraju strefy wylaczonej wiec nikogo tam nie wyprzedzal) zaraz po tym zza tego samochodu wyjechal rowerzysta zjezdzajac do srodka
  • Odpowiedz
Ostatnio sam prawie tak skasowałem rowerzystę. Naprawiał koło prawie na połowie pasa za zakrętem, bo nie było pobocza tylko jakieś krzaki i trawa Jechałem około 80 km/h, a z przeciwka 3 auta. Nie mogłem go wyminąć, tylko pedał w podłogę i zatrzymałem się 2 metry od niego. #!$%@?łem go, ale koleś totalnie na luzie, że gdzie ma to koło naprawiać. Zero jakiegoś znaku ostrzegawczego, zero pomyślunku. Mógł rower dać na jakiś kawałek
  • Odpowiedz
całkowita obojętność ludzi na poszkodowanego i brak umiejętności udzielania pomocy.


@Agemaker: szczerze? ja też raczej nie chciałbym oglądać roztrzaskanego rowerzysty, który albo zmarł na miejscu, albo jeszcze gorzej jakby jakimś cudem był przytomny i konał na naszych oczach.
Jak mu pomóc? ojojać ranę?
Do tego jeszcze szok. Łatwo sobie ocenić zachowanie ludzi z fotela ;)
  • Odpowiedz
@Student_AWAS xD idź powiedz specialized czy trekowi że co roku wydają nowe wersje rowerów a one dawno powinny być w muzeum. Jesteś tak zaślepiony ignorancja że szkoda gadac.
  • Odpowiedz
@Niebieski40 nie wiem co chcial ten rowerzysta ale wydawalo mi sie ze moglo go zniesc na lewo bo jechal pod gorke a to byl starszy gosc i nie wiadomo czy byl pod wplywem czy nie bo nie zdazyli mu zrobic testow. Gdyby tylko spojrzal za siebie widzialby ze jedzie samochod i nic by sie nie stalo. Facet mial w torbie spiwor i namiot wiec mogl to byc wloczega. Oczywoscie nie chce go
  • Odpowiedz