Wpis z mikrobloga

Kolejny morderca w samochodzie. Za to powinno być dożywocie.

Śmiertelny wypadek w Piekarach Śląskich. Rowerzysta wyleciał w powietrze. Nagranie jest wstrząsające


Jak podaje Krzysztof Turzański, wiceprezydent Piekar Śląskich, rowerzysta miał przy sobie niemieckie dokumenty, nie udało się jeszcze ustalić gdzie mieszkał w Polsce. Sprawę wyjaśnia policja i prokuratura. Zdaniem wiceprezydenta Piekar Śl. film z wypadku nie pozostawia wątpliwości co do tego, że winny jest kierowca samochodu osobowego, który zjechał z wytyczonego pasa ruchu, przejechał podwójną ciągłą i naruszył przestrzeń wyłączoną z ruchu (wysepkę).

#samochodowedzbany #rower #polskiedrogi #patologiazmiasta #polak #slask
tomosano - Kolejny morderca w samochodzie. Za to powinno być dożywocie. 

 Śmierteln...
  • 107
  • Odpowiedz
Rowerzyści to w większości bezmózgi myślące tylko o sobie


@Ibuprofenkrul: Patrząc na statystyki wypadków i sytuacje na drodze to nawet bycie kierowcą zawodowym z wszystkimi papierami, testami itd niewiele zmienia.
  • Odpowiedz
  • 3
@Student_AWAS #!$%@?ć was prądem samochodziarze, na samochód oprócz prawa jazdy powinno być dodatkowe uprawnienie, wydawane tylko jeśli osoba udokumentuje, że używa samochód jej jest potrzeby( np.praca wymagająca dużej mobilności)
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: kojarzyłem wyraźnie Twój charakterystyczny nick, że albo jesteś bardzo ogarnięty i warto było Cię czytać albo wprost przeciwnie. Dwa zdania wystarczyły, żebym sobie przypomniał.
  • Odpowiedz
Budowa nowych dróg załatwia sprawę - zawsze.


@Student_AWAS: xD

Polecam jednak zapoznać się z historią transportu i mobilności w ostatnich 50 latach, gdyż zatrzymałeś się na latach 60-tych. I jeszcze masz czelność zarzucać innym promowanie przestarzałych rozwiązań (sic!).
  • Odpowiedz
aż dziwne, że nie mam przy tobie notatki 'debil' xD


@hpiotrekh: ja mam, ale najbardziej mi smutno, jak widzę że troll czarnolistowany, ale reszta wykopków zamiast wrzucić na czarno i olać idiotę to mu odpowiada. W tym wątku udało mu się dyskusję #!$%@?ć skutecznie. 1:0 dla niego. Brawo.
  • Odpowiedz
Jezu po #!$%@? wy się w ogóle z tym studentem awas wdajecie w dyskusję? Zablokować ścierwo na czarnej i tyle go widzieliśmy.

Tacy jak on mają rozrywkę z prób przegadania im.
  • Odpowiedz
nowoczesnego świata transportu prywatnego jakim są samochody/motocykle/skutery i mieszanie czegoś, co powinno być w muzeum - rowerów - zbiera swoje żniwo


@Student_AWAS: Mentalnie widzę zatrzymałeś sie 40 lat temu xD
  • Odpowiedz