Wpis z mikrobloga

Nie widziałem, że gość odpowiedzialny za stworzenie fejsa nazywa się Dariusz Edward Cieśla. Poza tym nawet Mark Zuckerberg by nie mógł od ciebie chcieć pieniędzy na takiej podstawie, że sobie w regulaminie napisał, że musisz mu zapłacić xD


@DrKittens: ok, inna sytuacja. Mam butik w galerii, ktoś na mojej witrynie wywiesza ogłoszenie o innym butiku w okolicy, mam prawo zerwać to ogłoszenie i wysłać rachunek za sprzątanie ogłoszeniodawcy czy nie? I
@wajdzik:
Przed odpowiedzią na ten komentarz zapoznaj się z regulaminem xD
1. Jeżeli go przeczytasz będziesz mi wisiał już dwa miliony xD

zerwać to ogłoszenie i wysłać rachunek za sprzątanie ogłoszeniodawcy czy nie?

Nie sądzę, ale możesz zadzwonić na policję, że ktoś reklamy rozwiesza w miejscach do tego nie wyznaczonych i pewnie możesz mu jakąś tam sprawe założyć czy coś.

Facebook to galeria, butik to grupa na fejzbuku.


Czy Pan Dariusz
Czy Pan Dariusz Edward Cieśla nawiązał z fejsbookiem jakaś umowę o prowadzeniu płatnych grup i pobieraniu od ludzi jakichkolwiek opłat


@DrKittens: czyli mówisz że youtuberzy którzy reklamują w swoich filmach produkty mają podpisaną osobną umowę z google na pobieranie opłat od reklamodawców?
@wajdzik: oooo... dwa miliony, mam nadzieję, że hipokrytą nie jesteś xD Regulamin już znasz

czyli mówisz że youtuberzy którzy reklamują w swoich filmach produkty mają podpisaną osobną umowę z google na pobieranie opłat od reklamodawców?

Nie wiem, nie sądzę, ale nie ma to też nic wspólnego z tą idiotyczną rozmową. Jeżeli to reklamowanie naruszało by regulamin youtuba to pewnie to by zdjęto.
@wajdzik: Przecież na facebooku też sobie możesz coś tam reklamować xD Jeżeli nie będzie to naruszało regulaminu facebooka to sobie możesz wklejać jakieś posty i zdjęcia.
Co nie znaczy, że możesz sobie wymyślać regulaminy z dupy i zarabiać na danej platformie na jej użytkownikach.
Jak bym sobie wrzucił na filmiku na youtubie: osoby oglądające ten film zgadzają się na regulamin i muszą mi zapłacić hajs. To zwykły scam i nic więcej.