Wpis z mikrobloga

Pamiętacie tęczową gówniarę, która w imię propagowania lewicowej miłości i tolerancji dewastowała cmentarz? Ja pamiętam ( ͡º ͜ʖ͡º) i dokładnie rok temu obiecałem, że będę Was wołał za 4 lata, aby sprawdzić czy się upasła i została feministką. Z okazji rocznicy, z ciekawości zajrzałem na jej profil. Nazwisko zmienione od czasu afery, ale dziewcze dzielnie podąża swoją lewicową ścieżką. Jeszcze się nie upasła, ale nie wyrosła też z lewicowych poglądów i wciąż wygląda jak chłop. Pewnie jeszcze po prostu nie poszła do pracy. ( ͡º ͜ʖ͡º)

[ #bekazlewactwa | #neuropa | #lewackalogika | #afera ]
U.....e - Pamiętacie tęczową gówniarę, która w imię propagowania lewicowej miłości i ...

źródło: comment_15954833097dQiCtNWlnOoCvIHww16Nw.jpg

Pobierz
  • 81
@UberKatze o ile świat byłby piękniejszy, gdyby ludzie żyli swoim życiem. Ja rozumiem, jak ktoś #!$%@?ł coś złego, to warto mówić głośno, że to złe.

Ale wołanie grupy ludzi, żeby się z kogoś pośmiać i po 4 latach sprawdzić czy ktoś nie przytył? To jest ten sam poziom nękania, którym niby wykop tak gardzi i chlip chlip, źli ludzie, kraj taki #!$%@?, gdzie jest dobro?

Wy psujecie ten kraj.
@Mollina: No na pewno się wykopowym nękaniem przejmie i będzie smutna. Tak samo smutna jak w momencie, w którym #!$%@?ła fikołki na grobach ludzi, których opłakiwały rodziny. Jak się #!$%@? takie rzeczy to trzeba liczyć się z tym, że co jakiś czas będzie to do danej osoby wracało. Zwłaszcza, że była dumna ze swojego wyczynu i sama wrzucała te zdjęcia. ( ͡º ͜ʖ͡º) Przypomnę jej słowa:
@zdechly_jez: no nigdy dnie #!$%@?łem aż takiej inby żebym musial zmieniać nazwisko czy coś i że cały wykop i nie tylko wiedział o tym co zrobiłem. Największą inbe jaką #!$%@?łem to wejście na dach instytucji publicznej wrzucenie petardy na klatkę schodową i biegnięcie przez ulicę po 6 kustoszach i dzwonienie do wszystkich drzwi na ulicy. Wyobraź sobie że nie dewastowałem cmentarzy