Wpis z mikrobloga

Pamiętacie tęczową gówniarę, która w imię propagowania lewicowej miłości i tolerancji dewastowała cmentarz? Ja pamiętam ( ͡º ͜ʖ͡º) i dokładnie rok temu obiecałem, że będę Was wołał za 4 lata, aby sprawdzić czy się upasła i została feministką. Z okazji rocznicy, z ciekawości zajrzałem na jej profil. Nazwisko zmienione od czasu afery, ale dziewcze dzielnie podąża swoją lewicową ścieżką. Jeszcze się nie upasła, ale nie wyrosła też z lewicowych poglądów i wciąż wygląda jak chłop. Pewnie jeszcze po prostu nie poszła do pracy. ( ͡º ͜ʖ͡º)

[ #bekazlewactwa | #neuropa | #lewackalogika | #afera ]
Pobierz
źródło: comment_15954833097dQiCtNWlnOoCvIHww16Nw.jpg
  • 81
@UberKatze: Przepraszam, nie wiem jak to się stało
Juz ci tlumacze. Liczba osob wolanych w danym poscie jest ograniczona. Wiec jak wrzucisz za duzo, to ten SPECJALNY portal najpierw kogos zawola, a pozniej nie wpisze go w post, wiec myslisz, ze nie zawolalo xD. Jak wrzucisz znowu, to nowa liste to sytuacja sie potwarza. Osoba, ktora jest na samym koncu, zostanie zawolana 'x' razy xD
@UberKatze: Tak w pełni szczerze - ziomek, co z Tobą, że aż tak przyczepiłeś się do jakiejś nastolatki, żeby przez parę lat ją szkalować?

Jeszcze zrozumiem, że rok temu pomyślałeś, jaki to świetny pomysł sprawdzać jej profil co parę lat - ale po roku nie uważasz, że to creepy? Dziewczyna #!$%@?ła głupotę (jest nastolatką, nastolatki i nastolatkowie są głupi), może żałuje, może nie, ale serio jej życie jest dla Ciebie teraz
A z lewicowych piewców 'miłości' i 'tolerancji' będę się śmiał aż po grób. Mój lub ich.


@UberKatze: a śmiej się ile da radę, śmiech to zdrowie! Ale zachowaj przy tym trochę zdrowego rozsądku i godności xD
@yoreciv: wręcz przeciwnie. Jej życie nie jest dla mnie ani trochę ważne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poświęciłem łącznie jakieś chore 4 minuty w ostatnim roku na sprawdzenie trzech zdjęć i napisanie wpisu. Faktycznie jestem chorym, zawziętym stalkerem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak bym chciał ją faktycznie chamsko szkalować to bym nie cenzurował jej zdjęć i danych, bronił się tym, że są to materiały,
@UberKatze:

dokładnie rok temu obiecałem, że będę Was wołał za 4 lata, aby sprawdzić czy się upasła i została feministką.


Nie wiem jak to skomentować, ale żeby kogokolwiek obchodziło to przez dłużej niż kilka dni jest dla mnie fenomenem, ale żeby wyciągać takie brudy po 4 latach gdzie dziewczyna widać że się zmieniła, napewno po dupie dostała za swoje dziecinne zachowanie na grobach, to jeszcze ciągniesz to dalej.

Nie wiem jak