Wpis z mikrobloga

Pamiętacie tęczową gówniarę, która w imię propagowania lewicowej miłości i tolerancji dewastowała cmentarz? Ja pamiętam ( ͡º ͜ʖ͡º) i dokładnie rok temu obiecałem, że będę Was wołał za 4 lata, aby sprawdzić czy się upasła i została feministką. Z okazji rocznicy, z ciekawości zajrzałem na jej profil. Nazwisko zmienione od czasu afery, ale dziewcze dzielnie podąża swoją lewicową ścieżką. Jeszcze się nie upasła, ale nie wyrosła też z lewicowych poglądów i wciąż wygląda jak chłop. Pewnie jeszcze po prostu nie poszła do pracy. ( ͡º ͜ʖ͡º)

[ #bekazlewactwa | #neuropa | #lewackalogika | #afera ]
U.....e - Pamiętacie tęczową gówniarę, która w imię propagowania lewicowej miłości i ...

źródło: comment_15954833097dQiCtNWlnOoCvIHww16Nw.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
@zdechly_jez: dewastacje mienia publicznego i bezczeszczenie cmentarza to już gruba przesada i to nie jest #!$%@? jakiejś tam "inby" po pijaku w młodym wieku tylko zwykła głupota i debilizm i mam nadzieję że została za to porządnie ukarana.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@UberKatze:

wciąż wygląda jak chłop. Pewnie jeszcze po prostu nie poszła do pracy


Hehe fajnie Mati żeś jej #!$%@?ł hehe


Plot twist2, #!$%@?ć ją za niszczenie cudzej własności, ale to też trzeba umieć
  • Odpowiedz
niektóre kobiety chcą i wyglądają tak całe życie. A #!$%@? się do tego to mentalna gimbaza.


@Bomfastic: Nie #!$%@? się. Analizuję wpływ lewicowych poglądów na wygląd i zachowanie jednostki. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@UberKatze:
BEKAZLEWACTWA
LEWACKALOGIKA

No i #!$%@?, całe lewactwo zaorane, bo jakaś #!$%@? gówniara nosi tęczowe szelki i #!$%@?ła coś głupiego XDDD

Dorabianie ideologii to przecież domena całego LGBT, a ty tutaj robisz dokładnie to samo XDD
  • Odpowiedz
@UberKatze: to teraz czekamy panie Kapitanie Sprawiedliwość aż zaczniesz nagłaśniać sprawy popełnione przez Sebiksów z husarią na plecach i orzełkiem na piersi, bo przecież nie nagłaśniasz sprawy tylko dlatego, że laska miała tęczowe spodnie, nie?
  • Odpowiedz
@UberKatze A ja się zastanawiałem jaki debil mnie woła 4 razy i dlaczego xD
No ale dobra, wszystko jasne, jesteś usprawiedliwiony, kontynuuj i następnym razem też wołaj ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@UberKatze ta, bo największy problem ideologiczny z lewicą to to, czy jakaś przedstawicielka się upasie bądź nie, albo zbrzydnie według Twoich kryteriów
  • Odpowiedz