Wpis z mikrobloga

@kopawdupeswiniom: ciekawe że np w takim słowińskim meleksy = spoko, ujście warty: mordo wbijaj na darmowy parking w środku rozlewiska, ojcowski: samochodem oczywiście jak dojeżdżasz do kwatery, kampinos: wsie dla bogaczy w środku parku xXD, tatrzański: k---a konie w 2k20 za 50 cebul od głowy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fermiol: Max 12 a jak jesteś wysportowany i ruszysz wcześnie (3-4 max) to powinieneś w 10 to zrobić.
Ja w obie strony w sierpniu zeszłego roku 8:40, na szczycie bylem jakieś 30 min.
  • Odpowiedz
Szanuję gościa bo ma jaja, w przeciwieństwie do grubych leniwych ciot na bryczkach. Jeszcze mozna zrozumiec starych ludzi... ze jakas babuszka pojechala na stare lata zeby jeszcze raz zobaczyc morskie oko.... ale tam wiekszosc mlodych zasrańców 20-35 lat na oko.


@Aleutian_Vagabond: Właśnie będąc koło trzydziestki byłem na Morskim Oku. Ważyłem wówczas ok 140 kg (190 cm wzrostu), więc lekko nie było, ale nie miałem serca obarczać sobą któregoś z tych
  • Odpowiedz
  • 1
Nie chce mi się każdemu odpisywać ale naprawdę widzicie tam gips?
Chłopak ma jedną nogę krótsza. Widać to po bucie i postawie
Szanuję
Bryczką - gardze
  • Odpowiedz
K---a, jak w każdym temacie już wykopowych ekspertów nasrało co z Palenicy na Rysy i z powrotem w 8h robią i mówią że to normalne.

Jakby ktoś się nie orientował: z Morskiego Oka na Rysy czas przejścia wg drogowskazów turystycznych to 4h w jedną stronę (5km odległości do pokonania, z ponad 1km różnicy wysokości, stromizny, nieraz kolejki na szlaku, parę niebezpiecznych miejsc).
Do tego trzeba doliczyć skromne 20km z/do Palenicy pieszo asfaltem,
  • Odpowiedz
No gość chodzi o kulach, ma coś z nogą, a obok jadą ludzie którym się nie chce zapieprzać kilometrów żeby pooglądać oko przez chwile i zaraz wracać, szok i niedowierzanie XD
Jedyna beka jest z tego, ze dla p0laka atrakcja jest przejechanie sie bryczka ciagnieta przez konia w towarzystwie randomowych ludzi upchanych jak jakies k---a bydlo jadace na uboj xD
  • Odpowiedz
A skąd wiesz co woli? Może chłopak ma na tyle rigczu, że nie chce męczyć koni jak te stare pryki


@CrystalCastle: a skąd wiesz że wcześnie nie jechał bryczką? A skąd wiesz że ci ludzie dzień wcześniej robili tak, a na drugi dzień się przejechali z ciekawości?
  • Odpowiedz