Wpis z mikrobloga

@CrystalCastle No popatrz, liczyłem na ciekawą wymianę poglądów, a skończyło się jak zawsze. Po co w takim układzie wrzuciłaś ten wpis?
Skoro nie chcesz wejść w nawet najmniejszą polemikę z osobą która nie zgadza się z Twoją opinia to jedyne co przychodzi mi na myśl to wzajemne lizanie się po dupach w swoim własnym gronie. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Danicen: Ale co to za polemika jak zadaleś mi pytanie? Ty wiesz w ogóle co oznacza słowo polemika? Z mojej wcześniejszej odpowiedzi możesz wywnioskować jaki mam pogląd, powiedziałam przecież, że mlody ma wiecej rigczu idac na piechote jak ludzie w w bryczce. Chłopie jak ci się nudzi i szukasz zaczepki to idz na spacer czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CrystalCastle Na spacerku już byłem, ale dziękuję za troskę o mój tryb życia ʕʔ
Zadałem Ci pytanie, a Ty zamiast prosto odpowiedzieć to bawisz się w jakieś gierki żeby polemiki właśnie uniknąć ¯_(ツ)_/¯

Co jest złego w korzystaniu z usług oferowanych na miejscu? To chyba nie rola klienta, żeby dbać o stan koni tam jeżdżących tylko odpowiednich służb. Sam nie wsiadłbym, bo to trochę mija się z
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: Jasne, nie jestem za całkowitym wycofaniem koni w takim aspekcie turystyki, rażące jest dla mnie to, że pracują wiele godzin przy dużych obciążeniach, w efekcie są po prostu wycieńczone.
  • Odpowiedz
@Aleutian_Vagabond: No tylko szkoda, że teraz z powodu wirusa schroniska nie wpuszczają do spania na glebie, a jak zadzwoniłem do schroniska na morskim oku to mi babka powiedziała, że rezerwować to sobie mogę, ale na rok do przodu ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@CrystalCastle: Co ja Ci mogę powiedzieć. Niektórzy się ogarną i nie będą wchodzić, inni stwierdzą, że maluch nie da rady i lepiej,żeby schodził sam i przymkną oko bo ich spokój ważniejszy.

Zresztą. Próbowałeś kiedyś kłócić się z góralem? :) To i tak by nic nie dało. Jeszcze w zęby byś dostał od kogoś z wozu za czepianie się i blokowanie odjazdu. Tutaj po prostu jak sami woźnice nie kumają to
  • Odpowiedz