Wpis z mikrobloga

Czołem, chciałbym podarować znajomym elektroniczną nianię dla dziecka, które ma się urodzić w tym roku. Z racji że nie znam się zbytnio na tego typu gadżetach zwracam się do was. Macie doświadczenie z tego typu sprzętem? Jaki funkcje koniecznie musi posiadać? Może jakiś konkretny model?
#aliexpress #dzieci #zakupyzchin #banggood #kiciochpyta
  • 11
@Wychwalany: Dlaczego wg Ciebie to faux pas? Moja córa jeszcze nie wyskoczyła z brzucha, a sporo prezentów już dostała ;)

@kubulak: ja robiąc research przed kupnem niani dla siebie wybrałam Baby Sense Video Niania V24. Mają ją też znajomi i są zadowoleni bardzo. Z ważnych funkcji - oprócz tego, że wszystko słychać to mogę też do dziecka mówić. Nie jest zależne od wifi w domu, urządzenia komunikują się tylko między
Dlaczego wg Ciebie to faux pas? Moja córa jeszcze nie wyskoczyła z brzucha, a sporo prezentów już dostała


@Lonate: a jesli wyskoczy martwa to będziesz miała fajne prezenty dla siebie i miłe wspomnienia ¯\_(ツ)_/¯
@Wychwalany: A co, mam nic nie kupować bo dziecko może urodzić się martwe? A potem mąż w 2 dni zanim wrócę z szpitala miałby ogarnąć pokój, meble, rzeczy, wózek itd? ;)

I tak, martwię się cały czas czy dziecko na bank urodzi się zdrowe, ciąże miałam wysokiego ryzyka (wcześniej miałam poronienia). Mimo to, w ciągu 2 tygodni powinna się już urodzić.
@Wychwalany: a to tak, tu się zgodzę że wypada zapytać czy chce prezenty i czy chce konkretnie daną rzecz na prezent, bo potem skończy z dwoma Szumisiami i pięcioma elektronicznymi nianiami ;)