Wpis z mikrobloga

bonć mno

siedzisz sobie w pracbazy

#!$%@? jak mie sie nie chce

przyprowadzają ci stażyste

nie potrzebujesz stażysty

#!$%@? idź se zrób kawy albo coś

#!$%@?

nie umie zrobić nawet tego XD

pożal się na mirko

wyjdź na wredną karynę

mirko cię miesza z błotem

brak profitu

dostajesz powiadomienia przez najbliższy rok

zostajesz stałym elementem lore mirko

( ͡° ʖ̯ ͡°)


#pdk #aferakawowa #phyrexiacontent trochę #pasta #korpobitch #pracbaza #heheszki
  • 34
@Phyrexia: nawet nie próbuj. zobaczysz wtedy jeszcze większą aferę na mirko. od miesiąca nie zielonka i myślisz, że mirko ci wybaczy albo zapomni? ja bym sie już dawno pchał w multikonto na twoim miejscu. serio. usuń konto. wcale nie jest to żartobliwy wpis mający ośmieszyć absurdalność tego portalu. albo, że jakbyś była niebieskim paskiem to mirko by postowało, że nowa to bezużyteczna karyna i p0lka co nawet kawy nie umie zrobic.
@donfallo: Wiesz co jest smutne? Gdyby facet napisał wpis o nieużytecznym stażyście, który np. wkręcał że budowlankę ma w małym paluszku i po chwili okazało by się, iż nie wiedział jak nałożyć tynk na ścianę, został wysłany po piwko do lodówki w samochodzie, zgubił się na 15 minut po czym wrócił bez piwa twierdząć że nie potrafi otworzyć bagażnika i wstydził się spytać kogoś z ekipy, po czym poszedł do pubu
@Phyrexia: Moja mama ładnie mówi "Lepiej mieć spokój niż rację" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakbyś napisała tylko jaki był pełny obraz sytuacji (że ta stażystka to nie do Ciebie i że w ogóle Ci ją wciśnięto i że miałaś takie a nie inne 'wrażenie') i nie toczyła bojów w komentarzach to pewnie by(śmy) odpuścili. A tak to szłaś w zaparte.
Btw napisz za kilka dni z anonimowych
Kiedy dzisiaj jest jeszcze większa afera z tamtą laską niż była wczoraj ale boisz się nią tutaj podzielić bo wczoraj na Wykopie cię zlinczowali za głupią prośbę o zrobienie kawy.


@Phyrexia: dobra, dawaj tą nową historię ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Phyrexia porównanie zakupu piwa do obsługi ekspresu gdzie niektórzy tego nie potrafią bo nie mieli okazji. I jeszcze że hehe nakładania tynku nie umie, uwaga u ojca na budowie próbowałem to zrobić - ciężkie w #!$%@?