Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Antybristler: Nie tak dawno był exploit z melmetalem (googluj pokemon go melmetal exploit). Ziomek od tego pisał, że liga ma o wiele więcej problemów, ale nie chciał pomóc za darmo czy coś, nie wnikałem za bardzo. Teraz już nie można oszukiwać w ten sposób, ale czy coś jeszcze jest teraz w ruchu to raczej nie wiadomo obecnie.
Większość tych niestworzonych rzeczy (przynajmniej u mnie) to kwestia dużych lagów i bugów. Zdarza
@Emes22: Mam wrażenie, że niektóre walki są ddosowane. Koleś mnie napiernicza, a moje klikanie nic nie daje. Przez lagi dziwne rzeczy z tarczami też się dzieją - przepuszczanie ataków u mnie, a przeciwnik zdaje się mieć ich nieskończoność.
@Antybristler: @Emes22: ja w Master podczas walki smok na smok mam tak, że zawsze przegrywam. Jeszcze rozumiem sytuacje że mój pokemon ma mniej CP więc jest trochę słabszy, no ale jak przeciwnik ma 100cp mniej i mimo to ja szybciej schodze to jest coś nie halo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@papaj_21_37: zupełnie nie to miałem na myśli. Na swoim ekranie używasz ataku raz, a na przeciwnik to widzi jako dwa osobne ataki bo akurat jest lag. Byłem wykonującym ten bug i otrzymującym go (wykonującym w cudzysłowie, bo to samo się zrobiło na słabym połączeniu wifi), więc wiem mniej więcej jak to wygląda. Energii mam wtedy na tylko jeden atak :p
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Antybristler: no ten bug z tarczami tyczy się tego bugu z podwójnym atakiem o którym piszę. Oczywiście większość osób sobie faktycznie ładuje dwa ataki pod rząd do użycia, ale czasem jest to kwestia laga. Na szczęście takich sytuacji bardzo dużo nie miałem. Staram się grać na dobrym połączeniu, ale nie zawsze można xD

@Barti1403: może kwestia innego ataku lub innych iv? Większy atak pozwoli ci na użycie pierwszym charge ataku.