Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Do każdej #pracbaza której pójdę maja mnie za kreatyna, debila i głupka. Wszędzie robię jakieś proste błędy i później się ze mnie śmieją. Jestem już załamany, bo nie wiem njak sobie z tym radzić. Czasami nie potrafię najprostszych rzeczy zrobić, albo zrobic cos inteligentnie... Przez to dochodzi dodatkowy problem czyli stres. Czasami chce mi się płakać jak wracam do domu...
Jak przestać być imbecylem? #praca #inteligencja #nauka #rozum #zalesie #smutnazaba
  • 8
@VirusX: A masz taką tzw fajtłapowatość? Idąc nie zmieścisz się w drzwiach i wpadasz w futrynę; upadnie ci długopis i go podnosisz i znów ci wypada z rąk; nie potrafisz czymś w coś wcelować, ktoś ci mówi, jak masz to zrobić a po chwili nie pamiętasz i mylisz kolejność?
@AstraLavistA_Baby: kurczę ja tak mam :D
ale w sytuacjach dla mnie stresujących, czyli i tak w sumie przez jakieś 70% czasu heh
Btw pracuję w urzędzie gdzie wymaga się wiedzy specjalistycznej, ale odpowiedzialność jednostki na szeregowym stanowisku jest bliska zeru ʕʔ
może to jakiś pomysł na pracę dla takiej osoby?
@rudka: Ja tak mam cały czas :D Hitem było wstanie z krzesła i nagłe zawroty głowy, zaczepienie rękawem o klamkę, nagłe niczym nie spowodowane ugięcie się kolana, potknięcie się o płaską podłogę i upuszczenie telefonu z rąk. Zupełnie, jak po alko. Zastanawiam się, czy to nie wina ciśnienia...
@VirusX Nic dokładnie nie opisałeś, więc nie wiem o jakie czynności chodzi, ale po to są procedury właśnie, żeby było wiadomo co i jak zrobić, żeby ostatecznie było bardziej prawdopodobne, że będzie dobrze.