Wpis z mikrobloga

Dzisiaj przeprowadzam rekrutację na stanowisko sprzedawcy. Pomijając fakt, że jest to część mojej pracy za którą akurat nie przepadam, to dodatkowo po prostu nie chce mi się tego robić (). Dajcie jakieś dobre pytania, które mogę zadać. #pracbaza #zalesie
  • 137
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hu-nows: takie zadania można dawać handlowcom którzy negocjują samodzielnie warunki a nie sprzedawcy, którego zadaniem jest doradzenie klientowi, ładna prezentacja towaru i nabicie go na kasę.
Zarządzałam zespołem i głowę daję, że moja najlepsza sprzedawczyni by tego nie policzyła bo i po co.
  • Odpowiedz
@krave: rozumiem, że jak przyjdzie klient który będzie chciał wykupić pół sklepu ale z rabatem 20% to sprzedawca ma do ciebie dzwonić. Nadal masz na myśli "kasjera który doradza" a nie sprzedawcę
  • Odpowiedz
@hu-nows: ale wiesz, że w normalnym handlu detalicznym marża dla sprzedawcy jest tajna tak samo jak często koszt zakupu? Mało tego, nawet jak pracowałam jako handlowiec to miałam podaną maksymalną kwotę rabatu i tylko tym mogłam operować.
Pójdź sobie do Biedronki i zapytaj którąś z pań o koszt zakupu, życzę powodzenia xD
Dziewczyna prowadzi rekrutację na stanowisko sprzedawcy a nie samodzielnego handlowca.
  • Odpowiedz
@drim:

wiesz, przykładowo: chyba najtańszy transport obecnie, Falconem od spacex, to bodajże 3 mln $ za każdą tonę ładunku. A i to tylko na niską orbitę okołoziemską.

A takich odpadów powstają pewnie rocznie setki tysięcy ton.
Wysyłanie ich daleko w pustkę kosmiczną to koszty nierealne obecnie
  • Odpowiedz
@WideOpenShut jeżeli ktoś z doświadczeniem się zjawi to daruj sobie skrypt. Wymiencie się doświadczeniami, spostrzeżeniami. Porozmawiajcie o sprzedaży - od strony technicznej, warsztatowej. Sprawdź czy będzie dopasowany.
  • Odpowiedz