Wpis z mikrobloga

@acidd: a ja z kolei wielkie miasto i myślę o przeprowadzce na wioskę, liczę coś w stylu pracy zdalnej i życiu gdzieś w małym miasteczku blisko lasu, brakuje mi tego spokoju, internet to nie problem, LTE już prawie wszędzie jest, podczas korony wróciłem na wioskę i lepiej mi się żyło niż w tym zgiełku
@Lonate: otototo, są zalety mieszkania na wsi (sarenki, zające, lisy, spokój, cisza i takie tam) ale są też minusy: odśnieżanie, remonty, utrzymywanie, a to płot postawić, a to kostkę zrobić itepe. No chyba, że ma się w dużo hajsu to można zatrudnić ludzi od tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@acidd: Mój mężu nietechniczny, nie widzę go robiącego coś przy domu, on z tych co będą płacić żeby inni robili xD Dlatego chociaż własny domek kusi to chyba będę wolała mieszkanie z dużym tarasem albo z ogródkiem
@WujekMalysz11 LTE działa sensownie tylko i wyłącznie jak mieszkasz z 5m od BTSa. Wystarczy że będziesz mieć dom w jakimś dołku, choćby i 1km od anteny, zasłonięty przez inne domy (w linii prostej do anteny), z dużym obciążeniem sieci bo BTS obsługuje z 6 pobliskich wsi i stabilny internet, aż 500Kb/s-700Kb/s będziesz mieć tylko i wyłącznie w godzinach od 2 do 6, w każdej innej porze dnia max 120Kb/s. Pozdrawiam 15 lat