Wpis z mikrobloga

Przez te pół roku bana dużo się zmieniło, nie pije już ponad dwa miesiące, wygladam trochę lepiej, żadnych uzależnień i jest gitara. Poznałam tez chłopa i często myśle czy nie zrezygnować z pracy już za jakiś czas, zobaczymy jak wszystko pójdzie, jak macie jakieś pytania, to piszcie
#uzaleznienie #detoks #zmiany #zwiedzamyswiatprostytucjizkleboldswaifu #kleboldswaifu #przemyslenia
k.....u - Przez te pół roku bana dużo się zmieniło, nie pije już ponad dwa miesiące, ...

źródło: comment_1595274162ayZk8XE03uTDlGOr4GN6qB.jpg

Pobierz
  • 287
alkoholikiem to się jest do końca życia.


@Przegrywek123:

@kleboldswaifu: potwierdzam, czasem kilka tygodni nic a potem walnę pół litra na raz i mnie jeszcze nosi dowalić i jestem na chodzie jak po piwku a nie pół litra 40% substancji. Raz nawet ponad pół roku nie piłem i kupiłem 1 piwo. Jak wypiłem wróciłem po tyle ile uniosę i piłem 6 miesiecy codziennie

Tak że nie mów hop tylko się pilnuj
@ssehflodur: tak to działa
jesli piłes co tydzien itd to nie byłes alkoholikiem więc nic nie wiesz a się mądrujesz że "brednie"
nie ma sensu się licytować kto ile wypił starczy powiedzieć ze jakieś 18-20 lat temu wypiłem pierwsze piwo a od 14 lat walę wódę i whisky więc znam mechanizm działania od środka a nie z wypadów normickich do pubu w kółku wzjaemnej adoracji