Wpis z mikrobloga

@Iskaryota + kupując telefon podczas pierwszej konfiguracji w 200 linijkach tekstu zgadzasz się na to i możesz ich cmoknąć xD a oni mają legalna reklamę i nikt się nie będzie bawił w pozwy zbiorowe itp. Ot chińczyk 200iq i reklamują bo sprzęt mają dobry za ułamek ceny ejpla i szajsunga. Co nie jest zabronione jest dozwolone, a opcja wyłączenia gdzieś tam jest ( ͡ ͜ʖ ͡)
@
@snickers111a: odpowiadam Ci na pytanie. Bo telefony Xiaomi i Huwaei są popularne i nie zawsze korzystają z nich geecy, którzy bawią się w wyłączenie/włączanie dodatkowych funkcji a tym bardziej nie obchodzi ich głupi napis w rogu ekranu
@snickers111a: Zawsze się w sumie zastanawiałem czemu fani #xiaomi #xiaomilepsze nie mają bólu dupy o taki wymuszony znak wodny na fotach. Przecież to jest szpetne i dodatkowo oznacza fotki typu "Tak, zrobiłem biedafonem foto." albo "Owszem, ten konkretny model robi tak #!$%@? zdjęcia".
Nawet jak się wyłączy to przy następnej aktualizacji trzeba robić to ponownie (jak ktoś już wspomniał parę komentarzy wyżej), nie #!$%@? to ich? ¯\_(ツ)_/¯
Z jednej strony ogromna
Pobierz Morguliusz - @snickers111a: Zawsze się w sumie zastanawiałem czemu fani #xiaomi #xiao...
źródło: comment_1595245878VHIcyvd93u1hFvAuj9aDiM.jpg
odpowiadam Ci na pytanie. Bo telefony Xiaomi i Huwaei są popularne i nie zawsze korzystają z nich geecy, którzy bawią się w wyłączenie/włączanie dodatkowych funkcji a tym bardziej nie obchodzi ich głupi napis w rogu ekranu


@wins: To już dożyliśmy czasu, że geek to osoba, która wchodzi w ustawienia aparatu telefonu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może pójdźmy dalej i na wejście w ustawienia telefonu kwitujmy tekstem "To