Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matiimakaka: sadla niestety troche jest, do tkaiej konkretnej zyly z 15kg bedzeisz musial zrzucic, chociaz jak cie nabije woda to moze finalnie zjedziesz tylko 10kg.
  • Odpowiedz
@Purpps: bardziej się skupiłem na napięciu brzucha i najszerszego. Ale nie będę ukrywał, nie mam żadnego priorytetu na nogi, teraz je robię raz na 8 dni, nie lubię ich ogólnie robić, bo mam po nich takie domsy, że przez kilka dni po treningu mam duży dyskomfort przy robieniu aerobów.
@neib1: Wziąłem krótkiego estra na pierwszy cykl i dobrze się na nim czułem, więc postanowiłem nie zmieniać. Z resztą,
  • Odpowiedz
@matiimakaka: jak będziesz je robił raz na 8 dni ale porządnie i zejdzie z nich fat to i tak nie będzie to źle wyglądać, ale jakbyś się zmusił i zaczął je trenować częściej to domsy praktycznie by zniknęły ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@matiimakaka: T3 nie ruszaj, to jest zupełnie nie potrzebne. Jest teść, dorzuć sobie sally, do tego yoha + kofeina, więcej spokojnego cardio + HIIT, większy NEAT i spokojnie redukuj bez pośpiechu
  • Odpowiedz
Ej ale zdajesz sobie sprawe z tego ze nogi tez sie k---a robi?


@Mastah1: A mnie to gadanie strasznie boli. Niestety genetycznie mam podagrę i o ile całe ciało mogę naginać do granic, a nogi mogę swobodnie wyciorać na rowerze czy bieganiu - tak jeśli porobię przysiady to mam tydzień bólu i płaczu. Także nie bardzo jak mam "zrobić nogi".

A z drugiej strony to wygląda źle tylko przy koksach,
  • Odpowiedz