Wpis z mikrobloga

@name_is_shairf_411 proste rondo, są wszędzie oznaczenia, ale fenomen to rondo Śródka, gdzie są oznaczenia jak dla debili a powodują wypadki codziennie. Jakoś niedługo będzie przebudowa na niecałe 2 lata, ciekawe coś wymyślą
@cranberry250 @mannoroth Akurat to rondo dwupasmowe bez świateł w Lublinie obok zamku strasznie szanuję. Jest jasno określone, że samochody z pasa zewnętrznego mogą jechać tylko prosto, a np w Radomiu, czy gdzieś indziej ktoś może #!$%@?ć, że z zewnętrznego pasa będzie skręcał w lewo/zawracał i jeśli ktoś z wewnętrznego pasa jadący prosto tego nie przewidzi to jest sprawcą stłuczki. Chodzi mi o sytuację, gdy samochody z dwóch pasów obok siebie ruszą jednocześnie
@piwakk jak pierwszy raz tam jechałem jak nie było smartfonów i szukałem arkadii a nie miałem mapy to pytałem na stacjach benzynowych o każdy mówił żebym uważał na tym rondzie. Podjechałem zesrany no i... Nie wyjechałem tym zjazdem którym planowałem. Tak mi zostało w pamięci :)
@mungis: To rondo jest proste. Pod warunkiem ze wiesz gdzie chcesz jechac. Są o wiele gorsze miejsca w Warszawie. Kilka lat temu rzeczywiście było kiepsko tam jeździć, ale po przeorganizowaniu ruchu jest już znacznie lepiej