Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 156
1.bądź mną
2.przyjedz do #krakow zlatawic biznes
3.dawno cie tu nie było, pomysł że zobaczysz się z znajomym
3.wybierz komunikację miejska by nie szukać miejsca do zaparkowania na miejscu
5. przychodzisz na tramwaj, a przystanek zamknięty (c-------y.jpg)
6. wsiadasz w jakiś autobus i jedziesz na mogilskie, biletomat nie przyjmuje monet ani karty XDDDDDDD
7. wsiadasz w tramwaj, super działająca klimatyzacja luksus którego pragnę przy 25 stopniach a którego nie było w autobusie.
8. cała podróż trwała 40min pokonałem 4.5km podobny czas jak sprawdzam na mapie miałbym piechota XD
14. to było moje ostatnie podejście do zbiorkomu w krakowie, dziękuję wybieram auto.
#zalesie
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wsiadasz w jakiś autobus i jedziesz na mogilskie, biletomat nie przyjmuje monet ani karty XDDDDDDD


@rekoj: Mogłeś iść do kierującego... a nie, sorry, musisz mieć idealnie odliczone 4.90, a jak masz piątkę, to w---------j. xD
  • Odpowiedz
@rekoj: komunikacja miejska w Krakowie to jest koszmar, szczególnie w godzinach szczytu. Jak jeszcze te ceny za bilety podniosą to jedynym sensownym sposobem przemieszczania się po tym mieście będą hulajnogi elektryczne i rowery
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bonwerkz: od kiedy tu mieszkam to jest mój największy koszmar, zawsze uważałem że działa źle ale jak typowy masochista zawsze do niej wracałem i dawałem szanse od dzisiaj koniec, auto/uber szkoda mi życia na siedzenie w autobusie czy tramwaju ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@PysznyBurger: ostatnia zima nie była taka zła.
  • Odpowiedz
auto/uber


@rekoj: niestety i to powoli przestaje rozwiązywać problem bo w godzinach porannych i zaraz po pracy (16:00-17:00) całe miasto i tak jest zakorkowane
  • Odpowiedz
@rekoj bilety się kupuje przez apke bo inaczej to można oszaleć - automaty nie działają, kierowcy nie mają wydać, kart często nie przyjmuje w dodatku automaty ktoś niedawno gównem smarował XD
  • Odpowiedz