Wpis z mikrobloga

@kubson93: Nie jestem osobą wierzącą, więc śmieszy mnie twój głupi atak. Widać dopowiadanie sobie historii nie jest ci obce.

Twoja manipulacja jest oczywista, ale być może jesteś zaślepiony atakowaniem ludzi więc ci ją dobitnie przedstawię.
Wstawiłeś jakiś cytat do dyskusji, którego nie ma w tweecie, który ma insynuować, że autor miał coś z tym wspólnego. Ba, nawet nie powiedziałeś kto to powiedział lub napisał. Po prostu sobie to wymyśliłeś i wsadziłeś
@WaveCreator
@Serylek

Nie ma tu nigdzie napisane że chodzi o osoby homoseksualne. Z waszego punktu widzenia wynika że ujmujecie im męskości, siły i płodności. Nie wiem kto tu jest bardziej nietolerancyjny ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Wykop24h otóż kolego jesteś w błędzie. Radzę poczytać, a może nawet porozmawiać z jakimś księdzem, to nie boli. Księża dużo nasłuchają się w spowiedzi - potrafią wyciągnąć wnioski, poza tym są uczeni filozofii, psychologii, dużo czytają, podpierają swoją wiedzę Biblią. Dla ciebie jako osoby niewierzącej mogą być to absurdy, ale uwierz mi, że to działa.