Wpis z mikrobloga

@Serylek: "Homoseksualizm jest nienaturalny!" - mówią zdrowi, płodni faceci, którzy dobrowolnie zrzekli się przedłużenia własnego gatunku z powodu fantastyki niskich lotów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Serylek: Przecież prawdę napisał. Kolorowym nie wmawia się, że hetero i normalna rodzina to zło. Czarnych cuckoldów nie uświadczysz.
  • Odpowiedz
że ktoś może wierzyć że nagle wszyscy staną się homoseksualni XDDD to trzeba mieć IQ księdza


@Serylek: Podobnie można napisać pewnie o kimś kto na podstawie tweeta, który nie jest o homoseksualistach wyciąga tak daleko idące wnioski.
  • Odpowiedz
@Serylek najgorzej mnie #!$%@? gdy księża mówią o rodzinie , problemach rodzinnych o dzieciach. w dupie byli , gówno kolegi z seminarium widzieli i uczą ludzi z ambony jak mają się zachowywać i rozwiązywać problemy.
  • Odpowiedz
@kubson93: Nie jestem osobą wierzącą, więc śmieszy mnie twój głupi atak. Widać dopowiadanie sobie historii nie jest ci obce.

Twoja manipulacja jest oczywista, ale być może jesteś zaślepiony atakowaniem ludzi więc ci ją dobitnie przedstawię.
Wstawiłeś jakiś cytat do dyskusji, którego nie ma w tweecie, który ma insynuować, że autor miał coś z tym wspólnego. Ba, nawet nie powiedziałeś kto to powiedział lub napisał. Po prostu sobie to wymyśliłeś i
  • Odpowiedz
@WaveCreator
@Serylek

Nie ma tu nigdzie napisane że chodzi o osoby homoseksualne. Z waszego punktu widzenia wynika że ujmujecie im męskości, siły i płodności. Nie wiem kto tu jest bardziej nietolerancyjny ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wykop24h otóż kolego jesteś w błędzie. Radzę poczytać, a może nawet porozmawiać z jakimś księdzem, to nie boli. Księża dużo nasłuchają się w spowiedzi - potrafią wyciągnąć wnioski, poza tym są uczeni filozofii, psychologii, dużo czytają, podpierają swoją wiedzę Biblią. Dla ciebie jako osoby niewierzącej mogą być to absurdy, ale uwierz mi, że to działa.
  • Odpowiedz