Wpis z mikrobloga

bądź ulaną lochą

wstaw tylko zdjęcia twarzy na profil na portalu randkowym

facet jest zaskoczony ze umówił się z ulaną lochą

"hehe, sorry, jesteś za gruba dla mnie"

pikaczu.jpg

jak do tego doszło nie wiem

JAK W OGÓLE ŚMIESZ ŚMIEĆ ŚMIECIU PREFERENCJE DOTYCZĄCE MOJEGO WYGLĄDU, MAM PRAWO DO MILOŚCI REEEEEEEEEE


#tinder #logikarozowychpaskow #grubasy ostatni tag może niekoniecznie słyszny, ale w sumie wmawianie sobie ze to nie moja wina i syndrom wyparcia na podobnym poziomie więc jednak #przegryw
Pobierz
źródło: comment_1594972031rPWg1wKx5QBtf17KUNQFtl.jpg
  • 58
@niebieskieniebo: nie bo ludzie sa różni, ktos moze mieć złe doświadczenia z dzieciństwa bo sie z niego śmiano. Tu jest jeszcze sytuacja, ze idziesz ja randke zawsze znadzieja wiec jak ktoś spuści brutalnie w kiblu osobe ktora jest niepewna siebie to może miec to bardzo negatywne konsekwencje dla niej.

Po prostu komus sie podobamy a komuś nie. Mi sie np podobają dziewczyny z lekką nadwagą a komus absolutnie nie, więc taki
@justkilling: Jak kobiecie ktoś powie, że jest gruba to "HURR DURR FAT SHAMING". Jak facetowi ktoś powie, że jest gruby to ma się cieszyć, że go ktoś "motywuje" XD

Pomijam fakt, że te gruby laski same spluwają na innych grubasów, a śluzują do facetów, którzy potrafią zadbać o swoje BMI. A takie oszukiwanie na zdjęciach to smrut - wiadomo, że każdy na fotach na portalu randkowym wypadnie trochę lepiej, ale poważne