Wpis z mikrobloga

bądź ulaną lochą

wstaw tylko zdjęcia twarzy na profil na portalu randkowym

facet jest zaskoczony ze umówił się z ulaną lochą

"hehe, sorry, jesteś za gruba dla mnie"

pikaczu.jpg

jak do tego doszło nie wiem

JAK W OGÓLE ŚMIESZ ŚMIEĆ ŚMIECIU PREFERENCJE DOTYCZĄCE MOJEGO WYGLĄDU, MAM PRAWO DO MILOŚCI REEEEEEEEEE


#tinder #logikarozowychpaskow #grubasy ostatni tag może niekoniecznie słyszny, ale w sumie wmawianie sobie ze to nie moja wina i syndrom wyparcia na podobnym poziomie więc jednak #przegryw
justkilling - >bądź ulaną lochą
wstaw tylko zdjęcia twarzy na profil na portalu randk...

źródło: comment_1594972031rPWg1wKx5QBtf17KUNQFtl.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@justkilling: gardze ludzmi ktorzy traktuja innych jak podludzi ze względu na wyglad. Ja wiele razy spotkałem dziewczyny ktore mi sie totalnie nie podobały ale nie przeszkadzało mi to normalnie porozmawiać jak ze zwyklym czlowiekiem, to do niczego nie zobowiązuję. A juz teksty bo bylas gruba sa ponizej jakiegokolwiek poziomu
  • Odpowiedz
@TonyP: lol, przecież napisała że spędzili czas razem, tylko facet jej powiedział prosto z mostu czemu nie będzie kolejnego spotkania i to po zakończeniu spotkania. Lepiej kłamać?
  • Odpowiedz
@TonyP @justkilling a ja gardzę ludzmi, którzy świadomie wprowadzają innych w błąd. Ona wiedziała że jest gruba i wiedziała że to źle, bo celowo to ukryła.

Czyli ona sama uznaje to za dyskwalifikująca wadę (gdyby tak nie było to by tego nie ukrywała), ale gdy robi to ktoś inny to pikaczu.jpg
  • Odpowiedz
@justkilling: Ty chciałbyś zeby dziewczyna mówiła Ci ze byłeś za niski, gruby, chudy, miałeś zakola czy #!$%@? wie co jeszcze? Nie trzeba kłamać, mozna nic nie mowic a okazac szacunek

Co do "ukrywania", #!$%@? 99proc panien i facetow pewnie tez wyglada inaczej jak na zdjęciach . Wy rozumiem przed spotkaniem wypisujecie wszystkie swoje defekty wygladu no bo zdjęcia prawdy całej nie powiedza ?
  • Odpowiedz
mozna nic nie mowic a okazac szacunek


@TonyP: przecież to jest #!$%@? najgorsze, spotykasz się z kimś i nagle jesteś olany #!$%@? nie wiesz dlaczego. Oczywiście że wolałbym mieć jasno podany powód że jestem #!$%@?,, za gruby, za chudy, za wysoki, za niski, za brzydki czy cokolwiek.

Nic nie mówienie, zajebista strategia, a druga osoba niech kmini, czy jeszcze jesteś zainteresowany czy nie xD
  • Odpowiedz
lol po co Ci wiedziec?


@TonyP: bo wiedza to potęga #!$%@? xd no zawsze lepiej wiedzieć niż nie, może akurat ci z ryja #!$%@?ło, to będziesz wiedzieć żeby nie jeść kebsa przed, cokolwiek, jakikolwiek feedback jest zawsze lepszy
  • Odpowiedz
wiesz, ze w tym momencie stawiasz sie w pozycji beciaka? "proszę księżniczko, powiedz mi czemu Ci sie nie spodobałem "xD


@TonyP: ty masz #!$%@? problemy z czytaniem

Jaka księżniczko, przestań majaczyć.
  • Odpowiedz