Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Raz na jakiś czas, żeby oderwać się od dnia codziennego, chodzę sobie na Roksanki - b rzadko jakieś górne półki, a najczęściej to taki standard odwiedzam. Zasadniczo stałe lokalizacje, ale warto nowe szlaki odwiedzać co jakiś czas. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i wbijam ostatnio na nowe ogłoszenie (zdjęcia spoko, nawet trochę podobna), "cześć", "cześć, chodź na górę".
No to wbijam, wyciągam portfel, co by się rozliczyć i ustalić szczegóły, a ta do mnie podbija, czy nie chcę z nią i z koleżanką, tylko trzeba dopłacić. Loo panie, miała być sama - pewnie mnie #!$%@?ą z kasy... Ale mówi do mnie wprost, że chętnie by się poruchały, a i kasy więcej zarobią. serduszko zabiło szybciej i się sceny że ślizgaczy przypomniały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
powiem szczerze - po pierwsze byłem zaskoczony (nie wiem nawet czy nie lekkością przestraszony), a po drugie, nie miałem tyle hajsu przy sobie... Miałem na standard + co miałem z nią umówione.
No i spanikowany trochę, zacząłem kręcić, że nie, że może następnym razem itp. A ona mnie pyta wprost - "nie masz kasy tyle? Spoko, daj połowę, to ona Ci loda, a my się poruchamy"
obliczenia w mózgu wydarzyły się z taką prędkością, że nie zauważyłem kiedy się zgodziłem.
Szczegółow nie dostaniecie, mogę napisać tylko, że wszystko było zgodnie z umową. ( ͡° ͜ʖ ͡°) wrażenia super, warto dopłacić, ale bardzo szybko się skończyło - trudno wytrzymać tempo i nie skończyć przy dwóch Roksankach.
Po wszystkim, guma w śmietnik, podmyć się, ubrać i nara.
Wychodzę, włączam telefon, sprawdzam godzinę - #!$%@?, 20 minut razem z prysznicem?!
I wtedy załapałem, że dostały 1,5h stawkę za 15minut roboty... I że tak naprawdę, to one wyruchały mnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale nie powiem - chyba wolę rzadziej, ale duety...

#divy #divyzwykopem #ruchajzwykopem #roksa #f1 #truestory

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f0fafbde270c575295b99c8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt

[================........................] 40% (95zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 9
No i spanikowany trochę, zacząłem kręcić, że nie, że może następnym razem itp. A ona mnie pyta wprost - "nie masz kasy tyle? Spoko, daj połowę, to ona Ci loda, a my się poruchamy"

obliczenia w mózgu wydarzyły się z taką prędkością, że nie zauważyłem kiedy się zgodziłem.

Szczegółow nie dostaniecie, mogę napisać tylko, że wszystko było zgodnie z umową. ( ͡° ͜ʖ ͡°) wrażenia super, warto dopłacić,