Wpis z mikrobloga

Dzisiaj casual-owo 375kg x 1 Cambered bar box squat vs chains

Plan był zrobić 365kg ale, 355kg poszło bardzo lekko, więc stwierdziłem że zrobię 375kg skupiłem się, utrzymałem dobrze technikę, poszło lekko, i chciałem robić następną serię 385kg, ale po chwili odpoczynku stwierdziłem że gdzieś uciekła "wena" i i tak 10kg ponad to co planowałem zrobiłem, więc na tym się zatrzymałem.

Następnie lekkie GM w wariancie close stance rounded back bend legs. 4x8 145kg. Nie nagrałem.

Do tego ciężkie shrugsy... nigdy nie robiłem tak naprawdę ciężko tego ćwiczenia więc dzisiaj zdecydowałem się zrobić po prostu na pałę :P 4x8 ~310kg. Łańcuchy nie grają roli, są założone tylko z mojego lenistwa, bo łatwiej mi było je założyć niż ładować krążki :P I po tym co widzę w internecie, nie taki zły zakres ruchu jak na ten ciężar. Na nagraniu ostatnia seria.

Cały trening

Cambered bar vs chains 375kg x 1 (275kg bar + 100kg chains)
Light GM close stance, bend legs rounded back 4x8 145kg
Heavy shrugs - 4x8 ~310kg
Band AB 4x20
Reverse hypers 4x12

Ogólnie dobry trening. Coraz bliżej 400kg w jakimś wariancie siadów :)

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #sport #pokazforme
  • 24
Robisz sobie badania EKG i Echo serca/holter regularnie?


@Metiu1231: Ostatni raz to chyba z 5-6lat temu badałem. Teraz nie planuje. To znaczy jak zdecyduje się na bombę wejść, to zanim to zrobię przebadam się dokładnie. Ale na razie nie mam w planach wchodzenia na koks.
@IntruderXXL: Przy takich obciążeniach i chłopskiej masie ciała warto robić sobie badania EKG chociaż raz w roku i nawet chociażby badanie holterowskie żeby zobaczyć jak pracuje ciało w ciągu całej doby. Ja w sumie co roku sie badam, czasem i EKG w ciągu roku i holter. Spokojniej na głowie potem jest jak wiesz jak pracuje najważniejszy narząd w Twoim ciele. Oczywiście mam nadzieję, że wszystko jest dobrze z Twoim zdrowiem, ale
@Metiu1231: Jasne :) Wiesz ja się trochę usprawiedliwiam, zasłaniam, rodziną :p To znaczy długowiecznością i brakiem jakichkolwiek większych dolegliwości w rodzinie bliższej czy dalszej. Każdy o zdrowiu konia, zdolny harować bez przerwy.

Ale konkretne badania planuje, tyle że nie teraz, tylko właśnie jak zdecyduje się sięgnąć po doping, bo to już będzie wtedy niezbędne.