Wpis z mikrobloga

@kzxx: tabletki to idealna droga na #!$%@?, dużo jest ludzi co brali leki po 15 lat i jedyne co dały to większe #!$%@? i popsucie organizmu

psycholog i praca nad sobą to cię może czekać miras ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Samemu chodziłeś na te eventy?


@kzxx: tak, przecież nie miałem nawet z kim xD

Dobre też są samotne wyjazdy na jakieś zorganizowane wyjazdy - jakiś kurs nurkowania, itp. Wtedy musisz poznać tych ludzi i jakoś nawiązać relacje, a przy takim wyjeździe jest zawsze wspólny temat, który jest tematem wyjazdu, więc nie trzeba wymyślać o czym rozmawiać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kzxx: ja będąc młodszym w licbazie/gimbazie, ale to później Ci odpisze szerzej po pracy. Ogólnie to leki+przełamywanie siebie+akceptacja innych. Jeździłem wtedy na takie oazy, to są rekolekcje wakacyjne w zamknięciu. Bardzo się bałem do tego stopnia że prawie wymiotowałem z nerwów bo jechałem sam nikogo nie znając. Jakoś się przełamałem nie wiem czemu i zostałem zaakceptowany. Później trwałem w tym ruchu i się przelamywalem. Dzięki temu było coraz lepiej i po
@Ranger: No ja idąc samemu na taki event czułbym się jak piąte koło u wozu xD Już pomijając lęki to nie wiem o czym miałbym gadać z obcymi ludzmi, pewnie miałbym totalna pustke w głowie xD Chyba jestem nudziarzem

@JakTamCoTam: Chętnie poczytam jak napiszesz ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Też mi się raz udało trafić w super towarzystwo które mnie totalnie zaakceptowało i z nieśmiałego chłopaka stałem
@kzxx wieloletnie zmęczenie tematu u mnie, serio. Nie ukrywam, że wiele się u mnie zmieniło dopiero jak poszedłem do pracy, bo jednak bez umiejętności społecznych to potrafią człowieka zjeść, więc coś tam się pozmieniało i w moim zachowaniu, i w postrzeganiu świata. Po prostu nie czuje się jakoś ciężko z tym, że ktoś mnie ocenia, nawet jak coś robię #!$%@?. No wyobraź sobie, ktoś nie może wyrobić z beki bo mnie widzi,