Wpis z mikrobloga

@Na_pewno_nie_Artur: Nienawidzę takich kundli, jak byliśmy na rowerach z moją różową, wybiegł taki kundel z posesji i zaczął ciągnąć ją za nogę.
Długo się nie zastanawiałem i wjechałem rowerem na psa.
No pies z tego zdarzenia wyszedł w makabrycznym stanie.
Właściciel nas z widłami gonił.
Zadzwoniłem na policję.
Policja dopiero przyjechała po godzinie bo takie zadupie, że nie mogli trafić i 4 razy dzwonili.
Skończyło się na tym, że obie strony
@Na_pewno_nie_Artur: Uwielbiam psy, ale skręća mnie na widok tych małych niewychowanych pimpków i ich głupich właścicieli, mających w dupie że ich psi wysryw szczeka na wszystko co się rusza. Jak taki ugryzie to prosta sprawa, możesz działać w samoobronie i potraktować psa butem, ale te szczekające gówna aż proszą się o kłopoty i tylko drą mordę. I jeszcze skaczą do wszystkich psów, nawet większych. Ja mam średniego psa, z 15kg i
@kholat1945 działa super. Nie musisz w niego idealnie trafić. Gaz tak daje po nosie (zwłaszcza psim), że wystarczają drobinki w powietrzu i pies ucieka.
Kup taki policyjny, jest najlepszy bo ma zasięg kilku metrów i strzela jak strzykawka. Jak kupisz to wypróbuj sobie w bezpiecznym miejscu na dworze i będziesz widział jak 'strzela'.
Gaz można kupić w różnych rozmiarach, ja mam 75ml i jest na tyle mały że trzymam go w najmniejszej
@Na_pewno_nie_Artur: Paręnaście lat mieszkałem na wiosce i zawsze jak do dziadków jeździłem rowerem to taki mały #!$%@? mnie gonił, a ja miałem posrane gacie, bo jak miałem 6 lat to mnie jeden mały #!$%@? użarł. Nie polecam