Wpis z mikrobloga

  • 391
Nie mam siły robić dosłownie nic. Nic związanego z moimi pasjami, rodziną, znajomymi, odpisywaniem na wiadomości, nie mówiąc dopiero o spotkaniu się z kimkolwiek. Moje relacje przez to upadają, wszystkie po kolei. Każda najprostsza rzecz mnie przerasta, rano ledwo zbieram się z łóżka, żeby iść do łazienki. Często nie jem śniadania, bo siedzę i czekam na jakąś nadludzką, widocznie, siłę, żeby wstać i je sobie zrobić. Jestem chronicznie zmęczona. A najbardziej jestem zmęczona tym zmęczeniem. Oddajcie mi energię i radość do/z czegokolwiek. Dziękuję.

#gorzkiezale
  • 119
  • Odpowiedz
Nie mam siły robić dosłownie nic. Nic związanego z moimi pasjami, rodziną, znajomymi, odpisywaniem na wiadomości, nie mówiąc dopiero o spotkaniu się z kimkolwiek. Moje relacje przez to upadają, wszystkie po kolei. Każda najprostsza rzecz mnie przerasta, rano ledwo zbieram się z łóżka, żeby iść do łazienki. Często nie jem śniadania, bo siedzę i czekam na jakąś nadludzką, widocznie, siłę, żeby wstać i je sobie zrobić. Jestem chronicznie zmęczona. A najbardziej jestem
  • Odpowiedz
@Maudee: o, jesteś moim Alter ego na kacu?

Ja miałem podobnie z pracą, nic mi się w niej nie chciało i byłem wiecznie #!$%@?. Pomogło nieprzespane nocy, pójście do pracy i przestawienie się na zasypianie o 22-23 a nie 2-3 (wstaje 7:30). Bez odsypiania w ciągu dnia nagle było więcej czasu i energii na wszystko
  • Odpowiedz
@Maudee: zbadaj tarczycę. Ja się tak samo czuje jak tylko dostawiamy suplementy, witaminy. Nawet nie jesteś w stanie sobie wyobrazić jak głupie niedobory witamin czy zła flora bakteryjną wpływa na nastrój i chec do życia.
  • Odpowiedz
@Maudee: Weź się przejdź do jakiegoś lekarza albo chociaż zrób sobie jakaś podstawową morfologie. Często takie powtarzalne zmęczenie ma związek z początkiem jakieś choroby. Jest też druga opcja ze po prostu się zestarzałaś i męczysz się wszystkim.
  • Odpowiedz
@Maudee: pierw brałam euthyrox 25, potem 50, czułam się źle, zmieniłam na lethrox 100 było lepiej, a teraz to już zupełnie ok jak biorę lethrox 100, 125 i 150 na zmianę. długo trwał ustalanie dawki ale warto to zrobić bo jest kolosalna różnica, nawet z łóżka nie potrafiłam wstać a teraz nie mam problemów z brakiem sił. z tego co widzę po innych najlepiej się czują babki jak mają tsh
  • Odpowiedz