Wpis z mikrobloga

  • 391
Nie mam siły robić dosłownie nic. Nic związanego z moimi pasjami, rodziną, znajomymi, odpisywaniem na wiadomości, nie mówiąc dopiero o spotkaniu się z kimkolwiek. Moje relacje przez to upadają, wszystkie po kolei. Każda najprostsza rzecz mnie przerasta, rano ledwo zbieram się z łóżka, żeby iść do łazienki. Często nie jem śniadania, bo siedzę i czekam na jakąś nadludzką, widocznie, siłę, żeby wstać i je sobie zrobić. Jestem chronicznie zmęczona. A najbardziej jestem zmęczona tym zmęczeniem. Oddajcie mi energię i radość do/z czegokolwiek. Dziękuję.

#gorzkiezale
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maudee: rady o pójściu do lekarza są dobre ale podejrzewam że jak nie możesz wstać z łóżka to tym bardziej pójście do lekarza może być problemem.
Na początek polecam pić dużo wody wysoko mineralizowanej (chyba muszynianka jest taka ale nie pamiętam) i odstaw chleb i produkty mączne. Jeżeli palisz marihuanę to przestań na jakiś czas.
Nie sikaj przed snem. Pęcherz Cię zmusi rano do wstania. Jak już wstaniesz się wysikać
  • Odpowiedz
@buhubuhu: wg mnie nie zadziała Twoja rada, wiem że jest z szczerego serca, ale jak ktoś nie ma energii rano śniadania zrobić to łóżka też nie pościeli tylko będzie leżeć w barłogu i gapić się w sufit. Been there done that.
  • Odpowiedz
@Maudee masz depresję, śmigaj na terapię. Nie będzie lepiej, jeżeli nic z tym nie zrobisz. Wiem, że łatwo powiedzieć, ale uda Ci się, dasz radę! ❤️
  • Odpowiedz
@Maudee: Jak już wspominali, hormony tarczycy. Myślałam że jestem #!$%@? ale okazało się że to moja tarczyca jest #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Maudee: brzmi jak dystymia, psychoterapeuta może pomóc Ci zrozumieć jej źródło i nauczy Cię radzenia sobie z tym. Zapisz się na wizytę dziś, właśnie w tej chwili - szkoda życia na marnowanie go w tym #!$%@? stanie - mówię z doświadczenia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Maudee: @Thexil: #!$%@? miałem boleriozie i teraz czuję się tak samo lub podobnie, byłem u psychiatry miałem zalecenia teraz muszę iść do psychologa bo nie daje sobie z tym rady
Tyle że jak byłem w szpitalu było podejrzenie neuroboleriozy, #!$%@?ło mnie z planszy na rok myślałem że coś pomorze ale tylko specjalista teraz mi może chyba pomóc
chociaż i tak nie jest najgorzej nadal mam swoje zainteresowania tylko
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Maudee: mam to samo. Możemy się zgadać i będziemy w milczeniu się mijali w mieszkaniu, ewentualnie przeglądali wykop obok siebie xD
Niby śmieszne, ale serio kiedyś tu dodałem podobny wpis i stwierdzili ze mam depresję. Zacząłem biegać i jak ręką odjął xD (nie no, musiałem to napisać. Nie biegam, dalej jestem w dupie).
  • Odpowiedz
@Maudee Mam dokładnie to samo, najchętniej bym lezal albo grał cały dzień. Do pracy z uśmiechem, po pracy #!$%@? i zmęczenie. Jak jest dzien wolny to nie rozwijam pasji tylko gram, spadło mi libido i czuje, że przegrywam życie. Ludzie mi pisza i chcą pogadać, rodzice tez ale nie mam nawet na to ochoty, są dni przebłysku, że jest super, ale potem to znowu wraca, najchętniej nie chciałbym z nikim kontaktu
  • Odpowiedz
@Maudee: jeżeli nie masz sily do pasji czy hobby to oznacza że nie jest to ani twoje hobby ani pasja, a coś co chciałabyś żeby nią było, śmiało możesz to porzucić i przestać się oszukiwać, przechodziłem przez to samo, walczyłem ze stanami depresyjnymi przez prawie 7 lat, dopiero dziecko mnie wyrwało z tego letargu. A mając 30 lat w końcu mogę powiedzieć że znalazłem rzeczywiście pasję.
  • Odpowiedz