Wpis z mikrobloga

Dopiero dzisiaj zobaczyłem przemówienia na wieczorze wyborczym PAD. Agata Duda dała jakiś małostkowy występ uwłaczający roli pierwszej damy, natomiast to co mówiła Kinga Duda sprawiło, w kontekście nienawistnej kampanii jej ojca, że chciałem się zerzygać na ekran. Ten tupet, obłuda i zakłamanie jest porażająca.

Dzisiaj sam prezydent Duda przeprasza i prosi o wybaczenie. Niech powie to choćby matce Michała, który zabił się kilka dni przed wyborami przez homofobię i nagonkę, którą prezydent z politykami PiS nakręcali, czy wielu innym osobom, które już po prostu nie wytrzymały.
Ten facet jest marnym politykiem i bezwstydnym człowiekiem. Polska stanęła na głowie, że to właśnie jego społeczeństwo uznało za godnego reelekcji.

#polityka #neuropa #bekazpisu #lgbt
RegularJohnny - Dopiero dzisiaj zobaczyłem przemówienia na wieczorze wyborczym PAD. A...

źródło: comment_1594670355ETZ1XpejsNn0XShYiRUgcd.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kinga Duda sprawiło, w kontekście nienawistnej kampanii jej ojca, że chciałem się zerzygać na ekran. Ten tupet, obłuda i zakłamanie jest porażająca.


@RegularJohnny: 1. Oni byli w strachu o wygraną jeszcze wtedy 2. Baby takie są ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dzisiaj sam prezydent Duda przeprasza i prosi o wybaczenie.


@RegularJohnny: zarówno pis jak i opozycja powinni sobie uświadomić, że to ofiara powinna zdecydować kiedy pojednać się z agresorem - nie na odwrót
  • Odpowiedz
Dzisiaj sam prezydent Duda przeprasza i prosi o wybaczenie.

@RegularJohnny: zarówno pis jak i opozycja powinni sobie uświadomić, że to ofiara powinna zdecydować kiedy pojednać się z agresorem - nie na odwrót


@tyrytyty: oni coś knują, nic nie dzieje sie ot tak
  • Odpowiedz
@RegularJohnny Poprawka - Duda nie przeprasza. 'Jeśli ktoś poczuł się urażony, to przepraszam' to nie są przeprosiny, bo to znaczy, że sam nie widzi nic złego w swoim zachowaniu, więc nie ma żadnej szansy na poprawę. Dalszą część zdania jest w takim kontekście bez sensu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Niech powie to choćby matce Michała, który zabił się kilka dni przed wyborami przez homofobię i nagonkę, którą prezydent z politykami PiS nakręcali, czy wielu innym osobom, które już po prostu nie wytrzymały.

@RegularJohnny: 100 dzieciaków w 2019 się zabiło. Podasz choć jedno? Czy będziesz dalej sobie wycierać tą tragedią gębę? Jego śmierć jest tragiczniejsza może od samobója dzieciaka który jest gnębiony "po ludzku" bez powodu? Na ciebie trafiło że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@natxd: już któryś raz, na pewno jeden za dużo, widzę jak tęczowy awatar wspomina o tamtym samobójstwie. Jakby to Duda kazał dręczyć i pałować osoby homoseksualne i transseksualne, obiecując wprost uniewinnienie jakby co.
Po prostu zobaczyłem nawiązanie do tamtej tragedii jeden raz za dużo.
  • Odpowiedz