Wpis z mikrobloga

Mało rzeczy mnie tak śmieszy jak głosy, że PiS wygrał przez to, że opozycja zaczęła obrażać wyborców takimi rzeczami jak "Ruch Ośmiu Gwiazd" czy Marszami Równości.

https://www.wykop.pl/wpis/50754255/co-mnie-najbardziej-cieszy-w-tych-wyborach-ze-wszy/

Od 5 lat w publicznych mediach mamy dosłownie maraton nienawiści względem opozycji. Nazywano ich Ubywatelami, Kodomitami, zdrajcami, trzecim pokoleniem UB.

Mówiono, że działają na szkodę Polski, że są Targowicą, zdrajcami, bolszewikami, neomarksistami, gorszym sortem, zdradzieckimi mordami i agentami.

Podawano, że chcą uczyć dzieci masturbacji, sprzedać Polskę Niemcom i zmuszać emerytów do eutanazji.

Jasno mówiono, że Duda to kandydat Polski, a Trzaskowski to kandydat Niemiec (i kto na niego głosuje, to Volksdeutsch).

I teraz nagle wielkie oburzenie, bo ktoś sobie zrobił mema z 8 gwiazdkami, gdzie nawet słowo "#!$%@?ć" jest zagwiazdkowane.

I to jest ten ostateczny dowód na pogardę opozycji do "zwykłych ludzi". I to dlatego PiS wygrał, bo oni są partią spokoju i powagi a opozycja zła i niedobra bo obraża!

Nie, PIS wcale nie wygrał dlatego, że z publicznych pieniędzy przeznaczył 2 miliardy na swoją własną maszynkę propagandową, że zaprzęgli cały aparat państwa w kampanię wyborczą Dudy i po prostu zasypywali swoich wyborców gotówką.

To wina ****.

P.S. To na dole to poseł PIS na Sejm RP.

#neuropa #polska #wybory #4konserwy #polityka
Pobierz rzep - Mało rzeczy mnie tak śmieszy jak głosy, że PiS wygrał przez to, że opozycja za...
źródło: comment_15946557884usHYXbB37q2D7JN0mdvPz.jpg
  • 10
@rzep: że stare baby się oburzają to bym się nie dziwił, bo one nie rozumieją co TVP robi, to jak mają się czuć obrażone.

ALE #!$%@? WYKOPKI? Tak wielu ludzi przychodzi i #!$%@? o jakiejś pogardzie dla innych ze strony PO czy opozycji. Ale żaden materiału w TVP nie obejrzał, żaden przemówień i wywiadów nie słuchał, twittera nie obserwuje bo to dla debili itd. No to #!$%@? baranie jeden z drugim
@rzep: Przeciągniecie kogokolwiek z drugiej strony barykady na swoją w sytuacji, gdy obrażamy coś, z czym ten ktoś się identyfikuje redukuje nasze szanse do minimum (zupełnie offtopowo - wydaje mi się, że "Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi" D. Carnegiego powinno być lekturą obowiązkową, może wtedy świat byłby trochę lepszym miejscem). Nie sądzę, że akurat osiem gwiazd przeważyło szalę, ale mogło wzmocnić argument, że jedynym pomysłem opozycji na Polskę jest
unknown_caller - @rzep: Przeciągniecie kogokolwiek z drugiej strony barykady na swoją...
@rzep Też mnie to strasznie wkurza. PiS zachowuje się jak szkolny gnębiciel bo przez lata bije wszystkich i jest ok. A jak ktoś go w końcu lekko popchnie to leci do wychowawczyni na skargę. Gnidy bez honoru.
Ha tfu na tych mentalnych sovieticusow. To nie są kompatybilni z cywilizowanymi społeczeństwami ludzie.