Wpis z mikrobloga

Uwielbiam odgłos trzaskających dup o poranku... nawet mi was nie szkoda... Ynteligentni, z wielkich miast oczytani- pseudointeligencja. Co drugi wpis pełen nienawiści do 'starych bab', 'wieśniaków', 'niewykształconych' a #!$%@? o tolerancji itd.... pokazuje to waszą hipokryzje. Piszecie i wrzucacie śmieszne filmiki bab z pod kościoła dostając tysiące plusów a sami robicie to samo... Dziękuje za super rozrywkę z samego rana... #gownowpis #bekazhipokryzji #hipokryzka
  • 9
@mrgcypher: po pierwsze zgodnie z reszta taguj to gowno bo na czarnej mam cała politykę. Po drugie wcale nie jestem za tolerancja, jest mi to obojętne i jednocześnie chce stymulacji elektrycznej leciwych kobiet dlatego twoje czarno białe widzenie i generalizowanie nie ma sensu
@SipaXtra: że sponsorzy całego socjalu są #!$%@?, że sponsorują całą resztę. Jakbym z kolegami przegłosował że chcemy twój samochód to byś rozumiem przyjął to z uśmiechem i był zadowolony. Albo jakbym z kolegą gejem zabronił ci wiązać się z kobietą. Z pewnością byś nas nie obrażał potem, tylko cieszył się z demokracji. Zresztą ja nie mam pretensji do starych bab, tylko do ludzi którzy nimi manipulują