Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 285
Większość konfederatów nie zagłosowała dziś na Trzaskowskiego. Zostali w domu, oddali głos nieważny lub co gorsza głosowali na Dudę.

Nie będzie mi was żal jak PiS pozbawi was subwencji i zepchnie na polityczny margines. Nie będzie mi was żal, kiedy w TVP będą mówić oczywiste kłamstwa na wasz temat. Nie będzie mi was żal kiedy po jakiejś kontrowersyjnej wypowiedzi Brauna/Korwina lub z innego gównianego powodu rozwiążą waszą partie.

Nigdy nie potrafiliście stanąć ramię w ramię z resztą opozycji. Jedyne co umiecie to pisać komentarze na wykopie. Zorganizowanie protestu lub dołaczenie do jakiegoś przekracza wasze możliwości. Ja naprawdę rozumiem, że ktoś może nie mieć odwagi iść w proteście albo nie chce być kojarzony ze środowiskiem ulicznej opozycji. Ale, do cholery, oddanie anonimowego głosu nie jest żadnym heroizmem.

A nie, przepraszam. Kilka razy dołączaliście do marszów KODu by ich ośmieszyć. Kiedy już raz, środowisko jakkolwiek powiązane z wami zorganizowało strajk przedsiębiorców, lewica wyciągnęła do was rękę; strajk kobiet rozdawał na miejscu numery do prawników oferujących bezpłatną pomoc prawną.

Do osób, które w I turze zagłosowały na Bosaka, a w drugiej na Trzaskowskiego - dzięki! Zrobiłeś/aś co mogłeś/aś. Przykro mi, że twoi polityczni koledzy i koleżanki to idioci.

Do osób, które w I turze zagłosowały na Bosaka, a w drugiej na nikogo lub Dudę - pie****cie się.

#konfederacja #polityka #wybory #neuropa #bekazpisu #oswiadczenie
  • 37
  • Odpowiedz
Do osób, które w I turze zagłosowały na Bosaka, a w drugiej na nikogo lub Dudę - pie****cie się.


@Soojin21:

Miałem wśród znajomych paru wyborców konfy, niektórych udało się przekonać na Trzaska, inni po prostu nie oddali głosu i wiem którzy mają gwóźdź wbity w mózg jak oddali głos na Dudę niektórych z tych ostatniej grupy miałem za naprawdę ogarniętych ludzi, cóż teraz wiem na pewno, że nie warto im
  • Odpowiedz
@Soojin21: Na jaki wasz? Ja nie opiewam sie za zadna opcja, tak czy siak wyginam z tego kraju w najblizszym czasie, 20 lat w kraju, w ktorym czlowiek z czlowiekiem nie potrafi zyc, mi starczy :P
  • Odpowiedz
@Kleki_Petra: Ciekawe co ciebie przerasta bo ręce opadają, że można zagłosować na typa który jednoczesnie jedzie po rozdawnictwie pisu po czym obraca sie do drugiej kamery i rzuca 200 zl dodatku do emerytury dla kobiet za kazde urodzonego dziecko. Jak was określić durnie?
  • Odpowiedz
@tom3k86: No kto decyduje? Zaraz nie będziesz miał PKW a SN już przejęty.

Jak tam wykonanie wyroku przez TVP? Przeprosili już konfederacje?

Narodowi Polscy idioci. Za 3 lata wybory to będzie jeszcze wieksza farsa niż teraz dzięki waszej ignorancji i wygranej PIS
  • Odpowiedz
@Soojin21 jak tam? Jednak zakłócanie wiecow, obrażanie ludzi nie przyniosło rezultatu? Pisałem ci, że tylko umacnianie PiS. Nigdy tego nie zrozumiesz, jesteś przesiąknięta nienawiścią i pogardą dla drugiego człowieka. Hasło #!$%@?ć PiS i twoj dumny Wrocław dało zwycięstwo Dudzie.
  • Odpowiedz