Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 285
Większość konfederatów nie zagłosowała dziś na Trzaskowskiego. Zostali w domu, oddali głos nieważny lub co gorsza głosowali na Dudę.

Nie będzie mi was żal jak PiS pozbawi was subwencji i zepchnie na polityczny margines. Nie będzie mi was żal, kiedy w TVP będą mówić oczywiste kłamstwa na wasz temat. Nie będzie mi was żal kiedy po jakiejś kontrowersyjnej wypowiedzi Brauna/Korwina lub z innego gównianego powodu rozwiążą waszą partie.

Nigdy nie potrafiliście stanąć ramię w ramię z resztą opozycji. Jedyne co umiecie to pisać komentarze na wykopie. Zorganizowanie protestu lub dołaczenie do jakiegoś przekracza wasze możliwości. Ja naprawdę rozumiem, że ktoś może nie mieć odwagi iść w proteście albo nie chce być kojarzony ze środowiskiem ulicznej opozycji. Ale, do cholery, oddanie anonimowego głosu nie jest żadnym heroizmem.

A nie, przepraszam. Kilka razy dołączaliście do marszów KODu by ich ośmieszyć. Kiedy już raz, środowisko jakkolwiek powiązane z wami zorganizowało strajk przedsiębiorców, lewica wyciągnęła do was rękę; strajk kobiet rozdawał na miejscu numery do prawników oferujących bezpłatną pomoc prawną.

Do osób, które w I turze zagłosowały na Bosaka, a w drugiej na Trzaskowskiego - dzięki! Zrobiłeś/aś co mogłeś/aś. Przykro mi, że twoi polityczni koledzy i koleżanki to idioci.

Do osób, które w I turze zagłosowały na Bosaka, a w drugiej na nikogo lub Dudę - pie****cie się.

#konfederacja #polityka #wybory #neuropa #bekazpisu #oswiadczenie
  • 37
via Wykop Mobilny (Android)
  • 71
@szunis: ja do końca wierzyłam, że wyborcy konfederacji są zdolni do patrzenia dalej niż dwa tygodnie w przyszłość i do wyciągania wniosków na podstawie historii innych partii, chociażby jobbiku. Ale cóż, okazało się, że to przewyższa możliwości większości konfederatów (na szczęście nie wszystkich, tych chcę w przyszłości widzieć razem z resztą opozycji na ulicy, bo jestem niemal pewna, że tak się skończą te wybory)
Nigdy nie potrafiliście stanąć ramię w ramię z resztą opozycji. Jedyne co umiecie to pisać komentarze na wykopie. Zorganizowanie protestu lub dołaczenie do jakiegoś przekracza wasze możliwości.


@Soojin21: Przecież Korwin powiedział, że nie dołacza do krytyki PiS, bo chca żeby z nim współrzadzić przy korycie. Tylko ubierał to w słówka, że chodzi o realizowanie swojego programu, ale chyba każdy kto kilka wyborów śledził wie, że to tylko gadka dla ludu.
@Soojin21: Z tego co słyszałem prokurator nie wydaje wyroków. Sądy są nadal peowskie. Miałbym jakieś szanse. Nie będę głosował na typa ktory obiecał wszystkim wszystko zeby się do koryta dorwać. Nie jestem idiotą w przeciwieństwie do jego wyborców.
Ale czemu nie szanujesz drugiego czlowieka, jego praw obywatelskich, ktore zostaly nadane w demokratycznym kraju, ustanowionym przez demokratyczny rzad? Prawda jest taka ze w tym momencie nie wiecie o co walczycie ( ͠° °)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Soojin21: Gdyby ci ludzie byli inteligentni, mieli jakąś wiedzę i potrafili wyciągać wnioski, nigdy by nie byli wyborcami konfederacji.

Szkalować ich za to, że przerosły ich najprostsze zadania intelektualne to tak samo, jak mieć pretensje do osoby z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu głębokim, że lekcje Testo na temat całki oznaczonej nie przynoszą skutku.

Traktujmy te osoby ze współczuciem i delikatnością. Zamiast wykluczać, spójrzmy na to co zrobili dobrze.
Co takiego zrobili
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@xcGM:

Ale czemu nie szanujesz drugiego czlowieka, jego praw obywatelskich, ktore zostaly nadane w demokratycznym kraju, ustanowionym przez demokratyczny rzad?


Ależ ja sznuje wasze demokratyczne prawa. Teraz aby demokracji stało się zadość będę kibicować TVP (zgodnej z demokratycznymi standardami) w ujawnianiu informacji na wasz temat, a demokratycznemu rządowi w delegalizacji waszej partii kiedy np jakiemuś działaczowi rączka się wymsknie do heilowania