Wpis z mikrobloga

Przedziały 4000 i 5000 zł jeszcze wymagają czasu i poprawek, poinformuję tutaj komentarze gdy je skończę, teraz wrzucam całość, bo nie chciałem dłużej zwlekać z publikacją listy, a część osób czeka. Robię listy w wolnych chwilach, więc może to trochę potrwać biorąc pod uwagę ilość sklepów, porównywarek, które do każdej muszę przeglądnąć.
@KingFight: Na promce amazonu pamiętam, że kiedyś był za 500 zł(za tyle bym brał ( ͡° ͜ʖ ͡°)), w każdym razie Sabrent miał problemy z trwałością i pamiętaj, że kupując z amazonu masz tylko 24 miesiące gwarancji, by mieć 5 letnią trzeba go było zarejestrować. Natomiast czy warto dopłacać 42% względem tej tańszej adaty sx8200 pro, chyba nie, bo w normalnych zastosowaniach różnicy nie zauważysz.
@zortabla_rt:
@OmarBongo:

o akurat napisałem post kiedy zrobiłeś swoją listę XD Acer aspire 5 wygląda nawet super, tylko zintegrowana grafika mocno boli :/

Z jednej strony to integra, ale RX Vega 6 nie jest taka zła. Mógłbyś polować na laptopy z GTX 1050 lub radeonem 560, ale teraz może być ciężko, bo w twoim budżecie do 2500 zł pojawiają się na promocjach już coraz rzadziej by nie napisać prawie, że w ogóle.
@Pustulka: Osobiście mocno się zaskoczyłem zmianą designu tych gamingowych laptopów Legion 5 i HP Omen - do tej pory mocno mnie odrzucał ten tandetny "progamerski" design, oby pozostali producenci również to porzucili i poszli ich przykładem (wiem że to zależy od człowieka ale w moim przypadku wstydziłbym się zabrać laptopa o typowo śmieszno-gamingowym designie na jakąś prezentację do firmy/na studia)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pustulka: tylko mi na tak dobrej karcie nie zależy :D w moim poście pisałem, że gry Indie i Wow to Maks co gram, Integra raczej nie uciągnie a też nie potrzebnie wywalać kasę na dobrą kartę graficzną