Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pustulka: chciałem kupić Matebooka X Pro 2019 i5 8GB+512GB , aktualnie mogę go mieć za 999e, co możesz mi polecić w podobnym designie i lepszymi bebechami?
chciałem kupić Matebooka X Pro 2019 i5 8GB+512GB , aktualnie mogę go mieć za 999e, co możesz mi polecić w podobnym designie i lepszymi bebechami?


@Amvl: Nie wiem czy podobnym designie, bo cięższe i grubsze, ale pewnie będą to Lenovo Yoga Slim 7 i Asus UM433IQ, najlepiej z ryzenem 4700U i 16GB ram.
czy jest szansa na jakąś wydajna 14'' w stylu hp omen 15?Tylko żeby miała kamerę...


@Adankhazad: Nie sądzę, a przynajmniej w tej chwili nie ma takich planów na nic innego niż laptopy z 4750U i 4800U. Jedynie ten Asus Zephyrus G14, ale jak pewnie zauważyłeś kamerki nie ma, więc jak potrzebna ci aż tak wydajna 14-stka to zostaje tylko zakup zewnętrznej kamerki.
@barrus89: https://promocje.x-kom.pl/nocne-wyprzedaze?filtry=284_kategoria[4338]&sortowanie=priceAsc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
czy jest szansa na jakąś wydajna 14'' w stylu hp omen 15?Tylko żeby miała kamerę...


@Adankhazad: Nie sądzę, a przynajmniej w tej chwili nie ma takich planów na nic innego niż laptopy z 4750U i 4800U. Jedynie ten Asus Zephyrus G14, ale jak pewnie zauważyłeś kamerki nie ma, więc jak potrzebna ci aż tak wydajna 14-stka to zostaje tylko zakup zewnętrznej kamerki.

@barrus89: https://promocje.x-kom.pl/nocne-wyprzedaze?filtry=284_kategoria[4338]&sortowanie=priceAsc

@Pustulka: dzięki za info
szedł po 1999zł. Miało to sens? Słyszałem, że ten konkretny mega się grzeje ale nie widziałem konstrukcji w środku,


@Chehu: Tu masz środek, gorętszy od Asusa z takim "super" chłodzeniem czy jeszcze śmieszniejszym rozwiązaniem w macbooku airze nie będzie, bo tutaj chociaż jest heatpipe z żeberkami na które dmucha wentylator. W każdym razie za 1999 zł z 3500u i systemem raczej było ciężko. Gdyby ktoś zignorował wymóg systemu, wówczas brałbym Acera
Pustulka - > szedł po 1999zł. Miało to sens? Słyszałem, że ten konkretny mega się grz...

źródło: comment_1594504706MyBGKj8bvWM8nywCzAAuES.jpg

Pobierz
dzięki za info ( ͡ ͜ʖ ͡) ale chyba pod względem temperatur to ten omen 15 będzie lepszy no i ekran też lepszy w hp. Czy może jeszcze poczekać na jakąś ciekawą 15?zależy mi na wydajności i trwałości żebym za 3 lata nie musiał zmieniać bo nie będzie dało się używać


@Adankhazad: Nie sądzę by było coś w miarę przystępnej cenie jak Omen 15 i Legion
@Pustulka: doradziłbyś coś do 3k ekran 15.6 IPS
Szukam i czytam cały dzień, i w sumie znalazłem dostępne tylko 2 modele Acer Aspire 5 A515-44-R3RS 15,6" AMD Ryzen 5 4500U - 16GB RAM - 512GB Dysk - Win10 albo ten co polecasz Asus VivoBook S15 M533IA ale ten ma zwykłą matryce TN i podobno fatalne chłodzenie

Fajny będzie Lenevo Ideapad 5 2020, ale dalej ich nie ma w PL ;/
Jest