Wpis z mikrobloga

@Pustulka: zrobisz za miesiąc tak do 6 albo 7k? Szukam czegoś jak Lenovo Legion 5 albo HP OMEN 15 ale z 32GB RAMu i 1TB SSD + ryzen i rtx
Możliwe, że ASUS ROG Zephyrus nowy już będzie, albo Legion 7 od Lenovo (albo rozbudowana 5 tak jak chce)
Dobrą robote robisz i dobrze, że sklepy niemieckie, bo u nas to chlew obsrany i nawet Legiona 5 jeszcze nie kupisz
@Pustulka Czy są jakieś laptopy posiadające 2 cyfrowe wyjścia wideo? Coś, gdzie można podłączyć 2 monitory (najlepiej) po HDMI i jednocześnie używać wbudowanego?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bvszky:
Ja mam tylko fullhd. Ekran jako tako. Wydajnościowo dla mnie git. CS ponad 100 klatek. Przy aktywnym chromie + 2 projekty w solid works już się dławił ram. Ogólnie bardzo zadowolony jestem. Bardzo lekki i tym samym łatwo go przenosić można . Na uczelnię jak znalazł, bo w takim samym celu go kupiłem właśnie. Bateria również na duży +
zrobisz za miesiąc tak do 6 albo 7k? Szukam czegoś jak Lenovo Legion 5 albo HP OMEN 15 ale z 32GB RAMu i 1TB SSD + ryzen i rtx


@Pepepains: Pewnie nie będzie listy do 6k. Co do 32GB ram, musisz sam policzyć czy ci się bardziej nie będzie opłacać sprzedać dwóch z ósemek z Omena i dokupić 2x16GB niż wziąć konfigurację modyfikowaną przez sklep w Polsce. W HP jedynie stracisz