Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dobrze że nie zmienili przepisów o pieszych - pomyśleć że możesz przez idiotkę wbiegającą na czerwonym świetle mieć problemy jadąc normalnie samochodem....
  • Odpowiedz
ludzie, którzy piszą "nawet mi jej nie żal" albo to plusują pewnien nigdy w życiu nie popełnili najmniejszego błędu, nigdy w życiu nigdzie się bardzo nie śpieszyli, nigdy się nie zagapili, nigdy nie postąpili nieostrożnie, ich życie to cud perfekcjonizmu, ucieleśniona bezbłędność


@niemainiebedzie: Tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@niemainiebedzie: Tu nie chodzi o zwykły błąd w stylu złego koloru farby czy innej bzdury. Zagapienie się może kosztować kogoś lub nas utratę zdrowia lub życia. Zawsze się tłumaczy od małego żeby uważać. Jak przestaje się uważać to się kończy jak widać na filmie. Wbiegając w ciemno na drogę trzeba się z liczyć z tego konsekwencjami.
  • Odpowiedz
@Lucius: Wyjmij kij z d--y bo Ci się zrobią otarcia () O tym o czym mówisz wiem. Tak samo wiem o tym, że tutaj nawet hamowanie niewiele by pomogło i na pewno nie zapobiegłoby zdarzeniu... ( ͡° ʖ̯ ͡°) A wcześniejszy wpis był czysto humorystyczny - każdy wszak wie że dzwonek to ulubiona zabawka każdego motorniczego ( ͡°
  • Odpowiedz
@xTortox: widocznie nie poznałem się na twoim wysublimowanym poczuciu humoru, a kij to chyba tobie wystaje skoro tak sie spinasz że ktoś Cię poprawił, u mnie nie ma, właśnie sram to coś bym wiedział
  • Odpowiedz
@Lucius: Żałuj! Nie wiesz co tracisz! (ʘʘ)

Mi też nic nie wystaje - siedzę, jest wygodnie, nic nie uwiera!

W takim razie powodzenia i jak najrzadszego padania ofiarą dzwoniących motorowych! ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: Masakra jaka znieczulica.. Ludzie co z Wami.. moze spieszyla sie do pracy, bo jest to dla niej byc albo nie byc, moze byla przemeczona, glowa zaprzatnieta masa problemow i nie zauwazyla tego tramwaju. Duzo ludzi ma teraz bardzo ciezki okres w zyciu. Nie kazdy ma kolorowo, nie zawsze ze swojej winy.. jprdl
  • Odpowiedz
@oioi a mógł ją potrącic samochód, który przy próbie uniku wjechałby w słup, dobrze że pod tramwaj wbiegła bo by komuś się krzywda stała. Debilne zachowanie jest debilne i tak jest postrzegane. Jak dla 10 minut ryzykujesz życie swoj i innych to się nie dziw że ludzie tak reagują
  • Odpowiedz
Może chciała się wylogować albo ja zaćmiło. Czasem niestety ludzie tak lecą bez sensu jakby świat się miał skończyć a sami nie wiedzą dlaczego. Głupia sprawa.
  • Odpowiedz