Wpis z mikrobloga

Wszystkim różowym przypominam, że w ostatnim wywiadzie dla Trwam Kaczyński jasno zaznaczył, że jest za delegalizacją aborcji także w przypadku nieuleczalnych chorób płodu. Opisywał nawet cały scenariusz stopniowego urabiania społeczeństwa do tej decyzji, np poprzez zwiększanie socjalu dla takich dzieci.

Więc jeśli jesteś kobietą i myślisz w przyszłości o macierzyństwie. Pamiętaj że wygrana Dudy oznacza zmuszenie Cię do urodzenia nieuleczalnie chorego dziecka. Nawet jeśli ma Downa i resztę swojego życia będziesz musiała się nim ciągle zajmować. Nawet jeśli zdaniem lekarzy Twoje dziecko umrze w kilka dni po porodzie w niewypowiedzianych męczarniach.

#wybory #neuropa #rozowepaski #niebieskiepaski #4konserwy #polityka
salamander-kwarcowy - Wszystkim różowym przypominam, że w ostatnim wywiadzie dla Trwa...

źródło: comment_1594411122Qmo5mY5qLqFHKy6ei46S87.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@salamander-kwarcowy: Co ty masz z tym Białymstokiem haha xD Wymyślisz sobie jakaś miejscowość, która nie ma nic wspólnego ze mną i jedziesz dalej na jedno kopyto myśląc ze mnie to ruszy? Jeszcze nawet mema znalazłaś?
Jak to mówi klocuch- brawo za napracowanie się xD schlebiasz mi lilipuci móżdżku xD
  • Odpowiedz
@crazykokos: no tak dlatego PiS promuje beciaki i madki rozszczeniowe p0lki a Trzaskowski Chadów (kobiety beda mogly r----c sie z chadami ile chca bez zoobowiazan a jak wpadka to aborcja) a dla wiekszosci przegrywow ktorzy nie znaja prawd objawionych bedzie lepiej jak beda beciakiami dlatego powinno sie wprowadzic ustawe antyaborcyjna i wprowadzic zakaz kopulacji przed slubem
  • Odpowiedz
@Tonietakkkk: Wybacz Mirabelko;) Podlasie oczywiście było bardziej metaforyczne niż odnoszące się do wszystkich ludzi stamtąd.

Zresztą rodzina ze strony dziadków pochodzi z wschodniego Mazowsza (Brok, Małkinia, Węgrów) więc jesteśmy prawie że sąsiadkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@salamander-kwarcowy: Jako katolik i prawicowiec pytam - po co ruszać obecny kompromis aborcyjny? Przecież lepszego rozwiązania nie wypracujemy. Trzeba tylko dopilnować, by kobiety miały możliwość faktycznego skorzystania z prawa aborcji w trzech dozwolonych przypadkach.
  • Odpowiedz
Granice są otwarte

@crazykokos: może gdybyś spojrzała poza czubek własnego nosa, to by dotarło, że nie każdy może sobie pozwolić na wyjazd i leczenie za granicą chociażby ze względów ekonomicznych.
Poza tym nakaz rodzenia to pierwszy kroczek, a drugi będzie wyryty w kodeksie karnym. Później się zdziwisz jak po wizycie u ginekologa w systemie będziesz widnieć jako ciężarna i 8 miesięcy później władza się zapyta gdzie jest to dziecko co
  • Odpowiedz
@salamander-kwarcowy: jako syn nauczycielki w szkole specjalnej powiem Ci, że zespół Downa jest paradoksalnie bardzo łagodną formą niepełnosprawności zarówno umysłowej jak i fizycznej i rzadko jest to uciążliwe dla rodziny. Osoby te często stają się samodzielne i społecznie przydatne. Jest za to masa naprawdę bardzo ciężkich upośledzeń, które destabilizują życie całej rodzinie i często doprowadzają do rozpadów rodzin, różnych chorób i zaburzeń jej członków ( moja siostra nawet pisze o
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@salamander-kwarcowy: trzeba konserwom tłuc do głów: legalizacja aborcji wcale nie zmusza kobiety do jej przeprowadzenia. Ale wiadomo, że oni czerpią przyjemność nie z tego, że ocalą płód, tylko z tego że d--------ą kobiecie, BO SIĘ RUCHAŁA (że to był g---t to już nieważne)
  • Odpowiedz
@apee: po pierwsze- A kto się dowie ze jestem w ciąży? Sama robię test i jak minęło 3 miesiące to wiadomo, ze abor bo poronna nie zadziała. Do trzech miesięcy z neta tabl poronna i po sprawie
2. Taki wyjazd na Ukrainę czy Czechy jest duzo tańszy niż nad polskie morze czy góry
3. Żadnego kodeksu ani tym bardziej paki się nie boje xd
4. Tak samo jak byś się
  • Odpowiedz
Jak nie mam problemu zrobic sobie c---i za granica tak nie mam problemu z aborcja za granica


@crazykokos: nie wszystkie kobiety mają taką łatwość w podjęciu decyzji o wyjeździe za granicę na tak poważny zabieg, do tego dochodzi problem prolifeowej mentalności w Polsce no i część dziewczyn jest po prostu biedna albo nieogarnięta.
  • Odpowiedz
Nawet jeśli zdaniem lekarzy Twoje dziecko umrze w kilka dni po porodzie w niewypowiedzianych męczarniach.


@salamander-kwarcowy: cierpienie ponoć przybliża do boga. Jak jeszcze szaman zdąży wodą pochlapać to miejscówka w niebie praktycznie gwarantowana, czego więcej można chcieć od życia? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz