Wpis z mikrobloga

Wszystkim różowym przypominam, że w ostatnim wywiadzie dla Trwam Kaczyński jasno zaznaczył, że jest za delegalizacją aborcji także w przypadku nieuleczalnych chorób płodu. Opisywał nawet cały scenariusz stopniowego urabiania społeczeństwa do tej decyzji, np poprzez zwiększanie socjalu dla takich dzieci.

Więc jeśli jesteś kobietą i myślisz w przyszłości o macierzyństwie. Pamiętaj że wygrana Dudy oznacza zmuszenie Cię do urodzenia nieuleczalnie chorego dziecka. Nawet jeśli ma Downa i resztę swojego życia będziesz musiała się nim ciągle zajmować. Nawet jeśli zdaniem lekarzy Twoje dziecko umrze w kilka dni po porodzie w niewypowiedzianych męczarniach.

#wybory #neuropa #rozowepaski #niebieskiepaski #4konserwy #polityka
salamander-kwarcowy - Wszystkim różowym przypominam, że w ostatnim wywiadzie dla Trwa...

źródło: comment_1594411122Qmo5mY5qLqFHKy6ei46S87.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@Pleplepleplepleple: Im nic nie otworzy oczu. Oni są tak zapatrzeni w ideoligię, że szok, a jak im przytrafi się takie dziecko to jedst wycie i błaganie o pomoc z każdej strony. Już nie mówię o niektórych mężczyznach, ktorzy najgłosniej krzyczą a jak przychodzi co do czego to uciekają od dziecka i od matki.
  • Odpowiedz
  • 0
@crazykokos jak czytam taki betonowy wpis jak twój, to się zastanawiam dlaczego szkodzisz kobietą? Oraz jaki masz w tym interes? Zachowujesz się jak te stare baby co wypowiadają się o marihuanie po co na co to komu.
  • Odpowiedz
  • 0
@crazykokos jeżeli jesteś przeciwko to zawsze możesz pojechać sobie do innego kraju i tam wspierać i protestować przeciwko aborcji.

Granice są otwarte, nie przesadzajmy, nie żyjemy w nowoczesnym państwie xD komiczne jest takie wspieranie.
Jak nie mam problemu wyjechać za granica i tam protestować. Tak samo nie mam problemu z tym, ze państwo zezwala aborcję. Przynajmniej nie skończymy jak Boliwia itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@salamander-kwarcowy: w ogóle uważam, że kobiety głosujące na ludzi o takich poglądach nie mają za grosz rozumu. Mnie stac, znam język, mam auto, do granicy 2h, jak będzie trzeba to wyjadę. Ale co ma powiedzieć mniej niezależna dziewczyna ze wsi dla której nawet wycieczka do miasta powiatowego to duża operacja logistyczna?
  • Odpowiedz