Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1402
Pare miesięcy temu miałem taką rzadką przyjemność jazdy z kierownikiem, który wręcz uwielbiał zaczepiać młodsze dziewczyny. Wiecie, typ gościa z budowy co pogwizduje na panny. No i się zaczęło.

Pierwsza dziewczyna kupując u niego bilet musiała zmierzyć się z jego komentarzami na temat cycków, tego, że nie może przestać na nią patrzeć i temu podobnych. W końcu laska nie wytrzymała i spytała mnie czy mam może pożyczyć burkę, bo kolega chyba się ogarnąć nie potrafi. Potem miała jeszcze jakąś przesiadkę do załatwienia, ale z tym już szła prosto do mnie.

Drugiej dziewczynie na dzień dobry zadał pytanie: "A co Pani taka mokra? ;))" na co ona odpowiada, że przecież deszcz pada. On oczywiście nie mógł się powstrzymać i wypalił: "taaak, taak, teraz każda tak mówi hehe. od chłopaka się wraca, co?". Straszna żenada. Straszna. xD

No i hitem była trzecia dziołcha, w sumie najładniejsza, a wspominam o tym, bo widać było, że wprawiona w boju. Okazało się, że dziewczyna miała jechać wczorajszym pociągiem ale jej niestety uciekł. Zdarza się. Zacząłem pisać nowy bilet, a wtem zza pleców dobiega głos: "Hehe, nie ma co się dziwić, że kobiety tak wolno dochodzą, kiedy pociągi tak szybko jeżdżą." #!$%@?. Straszny wstyd. Nie wiem do dziś skąd to porównanie, ale zakładam, że uroki spontanicznego tworzenia żenujących tekstów. Laska popatrzyła na niego i skwitowała krótkim: "co proszę?" xD Widać było jej #!$%@? zmieszany z żenadą wzrok. On coś jej zaczął tłumaczyć, że dziewczyna strasznie wolno musi dochodzić, skoro nie zdążyła na wczorajszy pociąg, ale ja już wiedziałem, że będzie wojna. Wystawiłem dziewczynie bilet, ta mnie minęła, podeszła do drzwi przedziału i:

"Wie Pan co, w Pana wieku to już nigdzie Pan nie dojdzie, więc jak ma Pan pieprzyć takie głupoty to może lepiej w domu zostać i z kozą się zabawić."

Potem często u nas w przedziale gościła, bo również miała przesiadkę do Łodzi, ale też odzywała się tylko do mnie. Kierownik za to odzywał się tylko wtedy, gdy już sobie poszła i to z żalem, że jak to taka młoda niewychowana mogła mu tak powiedzieć ehhh na żartach się nie zna. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sziszucontent trochę #heheszki #pkp
Pobierz
źródło: comment_1594366042jifacwHR9VJpClDMeHYI5O.jpg
  • 66
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Patermantis: to było dawno, poza tym on już na emeryturze jest xD zwykle nie robi się problemów pod sam koniec kariery.

@WaveCreator: jeszcze jak!

@Nitro_Express: a bardzo rzadko mi się zdarzało z nim jeździć, ale były dość krótkie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@raven4444 no tak mu się nigdy nie zdarzyło, głównie tylko głupie żarty i tak jak wyżej - już nie pracuje.