Wpis z mikrobloga

Hejtuję #pocztapolska zamówiłem paczkę na Allegro i ponieważ wyjątkowo nie było opcji z paczkomatem wybrałem dostawę do żabki. We wtorek dzwoni do mnie kurier i mówi, że nikogo nie ma w domu... w Toruniu na adresie rodziców (który mam wpisany w Allegro jako domowy), a ja tę paczkę zamawiałem do żabki w Bydgoszczy. Kurier powiedział, że przekieruje paczkę. Od wczoraj mnie nie ma ani tu ani tu, ale trudno myślę kolega odbierze.
Dzisiaj do mnie dzwoni TEN SAM kurier i jest dokładnie taka sama sytuacja. Te dzbany z sortowni znowu przekierowały do Torunia i sobie tak ona wędruje mimo, że kurier już markerem zaznaczał gdzie dostarczyć. Mam nadzieje, że sąsiedzi są w domu. Miło By było gdybym ją dostał do końca weekendu bo to niespodzianka dla kogoś.
#kurier #kurierzy
KAW0 - Hejtuję #pocztapolska zamówiłem paczkę na Allegro i ponieważ wyjątkowo nie był...

źródło: comment_1594303264ogC9mt9Iz3GyvU4zbWuVMc.jpg

Pobierz
  • 2
Nie mam tej paczki w ręce więc nie powiem, ale faktycznie kurier wspominał, że jest dziwnie zaadresowana. Tym niemniej ##!$%@? ostatni raz zamawiam inaczej niż do paczkomatu.