Wpis z mikrobloga

Głupi temat, długo się wahałem, ale muszę o tym napisać. Lubie rano wypić sobie herbatę albo yerbę co przyspiesza perystaltykę jelit i normalnie zaczyna cisnąć kupa na eleganckości. Normalny człowiek poszedłby się od razu wypróżnić, ale ja w pozycji stojącej wstrzymuję kał i to sprawia mi wielką przyjemność. Często kiedy już się wysram to mam spermę na #!$%@?, nie wiem na czym to polega, kałowymasaż prostaty, nie znam się #!$%@?. Już żałuje, że zrobiłem ten wpis. Mam nadzieje, że nikt tego nie przeczyta.
#gownowpis #yerbamate
  • 76
@moglesznamizjednejwazy:

Świadome powstrzymywanie się od oddania stolca doprowadza do jego zatrzymania w bańce odbytnicy, ewentualnie również w końcowym fragmencie esicy. Następuje dalsza resorpcja wody i zagęszczenie stolca, co może doprowadzić do powstania kałomatu. Wielokrotne, długotrwałe powstrzymywanie aktu defekacji, często ze względów kulturowych, zmniejsza wrażliwość receptorów nerwowych bańki odbytnicy, czego konsekwencją jest utrudnione oddawanie stolca. Prowadzi to do występowania przewlekłych zaparć, które noszą nazwę zaparć nawykowych. Długotrwały ucisk wywierany przez masy kałowe