Wpis z mikrobloga

@SzaraSara: ale fajnie (). Jakie miasto? Ja w Krakowie zauważyłem znaczy wzrost ludzi jeżdżących na rowerach do pracy. Na rondzie grunwaldzkim na światłach robi się kolejka z kilku - kilkunastu osób :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@SzaraSara: brawo. Kilka lat temu z wykopkami z Białegostoku wybraliśmy się na wyjazd rowerami (w sumie było to regularny wypad) i w planach było 70 km.
Dojechaliśmy do miejsca docelowego i ktoś zaproponował jeszcze kilka kilometrów... Potem kolejne i kolejne... Jeden z nas wpadł do rowu i połamał się. Złapaliśmy stopa i wysłaliśmy go do szpitala. Ciągnęliśmy jego rower 10 km do mojego znajomego. I w sumie wyszło 150 km. Następnego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SzaraSara: jaka ładna i normalna pani na zdjęciu. Świateł nie ma, bo rozumiem nie jeździsz po ćmoku? Pozdro z opalenizny kolarza, ja mam opaleniznę kierowcy - czyli twarz i ręce, reszta blada. Zimą i tak nikt nie zauważy :d
@Dibhala
@SzaraSara
Same here ( ͡º ͜ʖ͡º)

Do pracy 25 minut, z pracy 35-40, i nie jest to kwestia świateł ani ruchu.

Pytanie techniczne, też mam rockridera, jeździ się fajnie, tylko po 30 - 40 km zaczyna mnie boleć siedzenie, i to tak dosyć mocno ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Możecie coś poradzić? Kwestia bielizny/siodełka/jego wysokości czy o co tu chodzi :D